Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek nem késő elkezdeni...

Szerintetek nem késő elkezdeni a focit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves lány vagyok. Borzasztóan szeretek sportolni, már kiskorom óta. 3 évig atletizáltam, de már egy éve,hogy abbahagytam. Rendszeresen szoktam futni, és talajtornázni. Viszont régóta szeretnék újra versenyszerűen sportolni. Egy ideig kosaraztam,majd röpiztem, de egyik se az én sportom. A futást már nem szeretem annyira monoton, nincs benne izgalom. Legalábbis számomra. És aztán rájöttem, hogy még egész kicsi koromban focizni szerettem volna. Mert 3 bátyám van, és ők mind fociztak. De anyukám mindig azt mondta, hogy attól, hogy fiú tesóim vannak, nem kell fiúnak lenni. De most rájöttem, hogy mennyire szeretek focizni, mindennap dekázgatok egy kicsit, meg a suliban is mindig beállok. Azt hiszem ez az én sportom... Szerintetek nem késő elkezdeni? És anyukámnak se tudom, hogy mondjam el...

Köszönöm, ha segítesz!!! :)

.



2015. dec. 4. 20:10
 1/8 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem késő elkezdeni:) Főleg lányként ilyen idős korban! Szerintem vágj bele! :)
2015. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Inkább zongorázz, vagy hegedülj!
2015. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És 2-es válaszolónak:2 évig zongoráztam, és 3 éve hegedűlök
2015. dec. 4. 23:17
 4/8 A kérdező kommentje:
sport és a zene nem ugyanaz. Nem lehet az egyiket a másikkal helyettesíteni:)
2015. dec. 4. 23:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Lányként biztosan nem késő. Főleg,ha jól is megy. Anyudtól,ha megértő, nem kell félni A szülők általában támogatják gyermeküket, még ha nem is értenek vele egyet. Gyakorolj sokat, ha látja,hogy jó vagy benne, akkor úgy is támogatni fog. Esetleg mutathatsz neki egy-két videót is (néhány napja volt a női EB selejtező egyik fordulója).
2015. dec. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2015. dec. 5. 08:43
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Úgy tűnik beleegyezett!! :)
2015. dec. 7. 19:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Hurrá :D
2015. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!