Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmix így nyerhetek?

Tippmix így nyerhetek?

Figyelt kérdés

1.fake Mindenhol azt mondják a tipszmix nem nyereséges

de ha van egy meccs hazai szorzó 1.43 vendég 12.34

most ha 200 felteszek a H ra akór ugye nyerek csak kb

210 ft lesz de nyertem ha ilyen meccseket rakok akor

nyerhetek csak keveset de nyerhetek nem :)?


2015. dec. 9. 16:34
 1/4 belapus ***** válasza:

Persze, nyerhetsz.Már ha hazai győzelem születik.Csak nem mindig a hazai csapat nyer.

A te példádban egyébként a nyeremény:

200 ( tét ) szorozva 1,43 ( odds ) = 286.

2015. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet bukni 1,1-es szorzón is.

Attól, hogy a fogadóirodák nem hisznek benne, még megtörténhet a valóságban.

2015. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem te ne játssz még, az írásodból lejön ,hogy vagy nagyon fiatal vagy vagy pedig buta, remélem azért az előbbi. Amúgy én úgy játszok hogy ritkán nagy téttel "biztos"-ra pl 10-ből 20ezer. Vagy döntetlenre és ha elmegy duplázom a tétet. Hosszú távon sajnos nagyon nehéz nyereségesnek lenni
2015. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy nézegesd egy hétig az eredményeket! A saját szemeiddel fogod látni, hogy a tutibiztosnak gondolt meccseknek is bizony a 10-20%-a elmegy.

A számolásodat meg nem értem, ha tegyük fel, hogy 200 Ft-tal megteszed, akkor 286 Ft-ot fogsz nyerni, nem 210-et. Vagy ennyire nem megy a matek?

De a legfőbb probléma, hogy nem fogsz mindig nyerni. 1,40-1,50-es szorzóknál a meccsek harmada-negyede simán elmegy.

2015. dec. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!