Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyi esélye van annak, hogy...

Mennyi esélye van annak, hogy Mutu játszani fog a 2016-os EB-n?

Figyelt kérdés

2015. dec. 13. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyjából semennyi. A román szövetség eltiltotta őt, igaz ez már máskor is előfordult és visszahívták. De most 36 évesen, jövőre az EB idején pedig 37 évesen valószínűleg nem lesz ott keretben. Ráadásul Indiában játszik, mely bajnkság nem lebecsülendő, de azért elmarad még bőven az európai színvonaltól.
2015. dec. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerinted Rusescu, Marica mennyire hianyzott a magyar-romanrol? Sanmartean fog jatszani az eb-n? (Bocs, hogy ekezet nelkul itt teszem fel ezeket a kerdeseket.)
2015. dec. 14. 08:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint egyikőjük sem. :) De, ha a románok szemszögéből próbálom nézni, akkor talán Marica jobban hiányzott. Ő egy rutinos sok csatát megjárt támadó. Az ő játéka elől talán hiányozhatott sokaknak, míg Rusescu úgy gondolom, hogy kevésbé. Őt inkább lehet pótolni, mint Marica-t, aki azért a válogatottban elég gólerős(70/25). Sanmartean játéka az EB-n szerintem esélyes. Válogatottságának nagy részét az utóbbi időkben az EB selejtezősorozat alatt szerezte Iordanescu irányítása alatt. Szerintem a rutinja miatt ott lesz, ugyebár 35 éves és a szövetségi kapitány is elégedett volt vele.
2015. dec. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!