Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Luca Antonini. Emlékszik még...

Luca Antonini. Emlékszik még rá valaki?

Figyelt kérdés

mikor még a Milanban játszott meg mikor gyakorin annyi kérdés volt róla? Most elolvastam azokat jókat szakadtam xDDD

tényleg a serie B-ben játszik most?



2016. jan. 9. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát hogyne! Egy félisten volt. Mit fél? Negyed! :DDD


Kedvenc kérdésem róla:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__labdajatekok__28..


Amúgy igen, Serie B-ben játszik, az Ascoliban.

2016. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem is ez volt a kedvencem. Na meg mikor kérdezte hol született és folyamatosan mondta hogy nem is Milánóban, de azt nem mondta meg hogy hol, csak hogy nem Milánóban xDDDD

Ez nagy volt, sokat szakadtam akkoriban azon a kérdezőn

2016. jan. 9. 13:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Legalább rájött hogy a serie B az ő szintje
2016. jan. 9. 13:58
 4/7 anonim válasza:

Üdv mindenkinek!


Konkrétan tegnap óta a röhögve sírás kerülget, mert rábukkantam erre a posztra, és ezáltal a 2012 első hónapjaiban, azaz közel 4 éve kiírt, Luca Antoninivel kapcsolatos kérdésekre.

Az az érdekes, hogy tavaly december közepe táján beszélgettem egy haverommal az előző évek Milanjairól, mert ugye ez a mostani meg se közelíti azokat. Nem vagyok Milan szurkoló, de a jó focit szeretem nézni és emlékeztem erre a játékosra, a fizimiskájára, de a neve nem jutott eszembe, ami zavart, de nem néztem utána a neten.

Aztán tegnap este gyakorin a sport kategóriára kattintva megtaláltam ezt a kérdést és egyből beugrott ez a hátvéd. Aztán elolvastam a kérdéseket és konkrétan az Antonini-szindróma fogságba ejtett azóta, ezért írok most én is ide.

A kedvenc kérdésem nekem egyébként az, amikor azt kérdezi a kedves kérdező, aki vagy a világ legnagyobb Antonini-fanja vagy csak egy troll, de sztem ez mindegy, szóval azt kérdezi, hogy megünnepeltük-e Luca Antonini születésnapját. Na én ennél a kérdésnél lefordultam a székről és magzat pózt felvéve sírtam.

Másfelől azóta természetesen utánanéztem én is Antonininek, és ugye mint felettem is írták, jelenleg 33 éves és a Serie B-s Ascoli csapatát erősíti. Amúgy szerintem nem volt akkora lókötő mint egyesek lehordják, nyilván nem egy Cafú, de voltak jó meccsei, és lehetett rá számítani, nem hiába hívta vissza a Milan az Empoliból anno.

Egy szó mint száz, szereztetek nekem pár kellemes órát az tuti. Köszi


ÁDám

2016. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, örülök, hogy ilyen jókat mulattál rajta, amikor rátaláltam ezekre a kérdésekre, én is ugyanúgy reagáltam rá. Meg mikor a makarónit kérdezi. Nagyon úgy néz ki, hogy troll volt az illető, bár én nem voltam vele kapcsolatban, nem is ismerem az illetőt. De nagy arc lehet, ha ilyen kérdései voltak, még, ha nem is gondolta komolyan (kétlem hogy komolyan gondolta volna).

Én is Milanos voltam régen és emlékszem rá, hogy egyesek úgy elhordták, hogy az már nekem is fájt. Néha alaptalanul. Viszont a Milan neki erős volt, vagy nem jött be neki az a módszer, amit az edző alkalmazott akkor. (Úgy emlékszem Allegri volt akkor az edző). Tudjam is én, nem is érdekel nagyon, inkább a kérdésekre kattantam így rá, és azért írtam ki ezt.

2016. jan. 12. 14:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is emlékszem erre az időszakra, sőt lehet ezt nem tudjátok, de akkor nem csak ezen az oldalon, hanem számos másikon is folyamatosan ő volt a téma. Facebookon szinte az összes magyar Milanos oldalon, a Milan hivatalos magyar honlapjának a fórumán és ezeken kívül még sok-sok különböző focis fórumon (sg, nemzetisport...) folyamatosan őt hozta fel valaki témaként (tuti, hogy ez ugyanaz a személy volt mindenhol). Minden oldalon, fórumon ahol lehetett megjelent és csak Antoniniről dumált, ha abszolút nem róla volt szó, ő akkor is beleszólt a beszélgetésbe és egyből belekeverte a játékost. Emlékszem a acmilan.hu-ról még bannolták is mert az őrületbe kergetett mindenkit. Ja és egyébként facebookon Luca Antonini néven irkálta a hülyeségeit és az adatlapján a neten megtalálható szinte összes Antoninis fotó fel volt töltve :D Az igazi nevét nem tudom és azt se, hogy mennyi idős, de egyszer annyit elárult, hogy lány...aztán kitudja lehet-e hinni egy ekkora idiótának :D Ez már rajongásnak és trollkodásnak is beteges volt akárminek is szánta. Így utólag vicces, de örülök, hogy eltűnt, rettentő idegesítő volt MINDEN fórumon illetve focis oldalon az ő Antoninis hülyeségeit olvasni oldalakon át. Amikor ez a kérdés megjelent itt akkor is azt hittem, hogy ő tért vissza :D

Amúgy meg FORZA MILAN!!!!!!!

2016. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem volt benne részem szerencsére, én csak itt láttam a kérdéseit akkor, és viccesnek is tartottam. Nem nagyon olvasgattam a Milan oldalt, csak nagyon ritkán, akkor meg lehet nem tűnt fel. Szivesen visszaolvasnám azokat is, ha még persze fent vannak a hozzászólásai :DDD

Érthetetlen miért pont Antonini lett a kiválasztottja. Gondolom a facebook profilja nincs meg, mert már nem trollkodik Antoninivel.

2016. jan. 12. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!