Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a jobb Lionel Messi vagy...

Ki a jobb Lionel Messi vagy Cristiano Ronaldo?

Figyelt kérdés

Szerintem Messi! Es ne gyertek azzal: xavi,iniesta által, teny hogy elejinte kellet a segítség de mar xavi,iniesta is allig jatszik! Es Messi sokal jobb csapat játékban!

egyéniben viszont egyszinten vannak! nem jobb Ronaldo cselei csak látványosan messinek viszont hatásosab, Ronaldo jobb fejel igen. Szabadrúgásban is kb 1 szinten vannak. de ha ti nem igy latjatok akkor nem tudom mit szoktatok nézni es nem Nagyon értetek a focihoz :)


2016. febr. 5. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Két különböző játékos, nem lehet őket összehasonlítani ilyen egyszerűen.

Azt meg nem tudom, hogy ki mennyire ért a focihoz, de a "mar xavi,iniesta is allig jatszik" megjegyzésed eléggé furcsa.

2016. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem egy tokhulye tizeves vagy, aki semmit nem ert a focihoz, Ronaldo az Isten.


<FLAMEWAR ON>

2016. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 lio77 ***** válasza:
80%

Most akkor te mások véleményére vagy kíváncsi,vagy le akarod nyomni mindenki torkán a tiédet?


Xavi már katarban játszik,iniesta meg csapatkapitány,nem tudom mit szoktál nézni.

2016. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos a mai foci már csak róluk szól, más nem igazán létezik, mert annyira el vannak nyomva ennek a két embernek köszönhetően.
2016. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2-ik nem Ronaldo az isten!! De nem is Messi. Nkem teljesen más a foci isten...

3-ik masok velyemenyeire vagyok kíváncsi es tudom h mit nezek

utolsó: nem szeretem őket csak kiváncsi vagyok, csak ok vannak most felkapva am van most 1par fiatal focista aki többet érhet mint Messi,Ronaldo

es bocs mindenkinek ugy ertem xavi mar nem,jatszik ott iniesta meg mar nem csak messit jatszasa :)

2016. febr. 6. 15:41
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Egyértelmű, hogy Messi nagyságrendileg jobb CR-nél. DE messze nem ő a valaha volt legjobb. CR sehol nincs szerintem, még a top 20-ba sem fér be.
2016. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
54%
MESSI!
2016. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%
Ronaldo😍
2016. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Cristiano Ronaldo
2016. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
13%
Én téged nem értelek! Először a véleményünket kéred, utána pedig ha Ronaldot válasszunk, akkor nem értünk a focihoz, igaz? Inkább te vagy az aki nem ért hozzá! 😡😠 Nekem RONALDO marad az örök kedvenc! 💜💜
2016. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!