Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit tegyek hogy elmehessek...

Mit tegyek hogy elmehessek focizni?

Figyelt kérdés
Bárhogy kérem anyukám semmilyen módon nem akar elengedni focizni. Imádok focizni az életem azzal kelek fekszem. De nem enged el a szomszéd faluba NbII. Be focizni. Mondtam adjon egy hónapot hogy bebizonyítsam hogy megy tanulással együtt is ha nem max.befejezem. De nem. Apukám elengedne de ő nem. Kérlek komoly ötletek válaszokat. 15\F
2016. febr. 8. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
És miért nem enged el? Talán leírhattad volna ezt is.
2016. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő utálja a focit de nem érti meg hogy én meg imádom. Azt mondja minden meccsre nem mehetek el meg már a klubnál mondták 1x is elég elmenni edzésre de úgy se.
2016. febr. 8. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki mit akarsz de komolyan. 15 évesen tudod már mi a jó szerintem. Főleg, hogy legalább sportolnál is valamit. Szerintem irasd be magad.
2016. febr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez előtti vagyok. Másrészt pedig azért mert ő utálja azért nem mehetsz?Ez most komoly?
2016. febr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. Mindent csak követel de semmit sem enged pedig csak ezt az egy dolgot kértem az életbe semmi mást
2016. febr. 12. 05:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!