Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nagyon béna vagyok fociban...

Bleichings kérdése:

Nagyon béna vagyok fociban annyira hogy még dekázni sem tudok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 15. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát bmeg mit tehetnél? :D kezdj el gyakorolni. Próbálj alányúlni a labdának gyengén és pattintsd fel egy kicsit majd menni fog egyre jobban.
2016. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell. Én 5-össével csináltam a deka iskolát anno. 10-ről indultam, aztán mindig feljebb raktam a lécet és azt vettem észre egyszer, hogy már 100 felett vagyok. Pedig én sem vagyok egy nagy tehetség a fociban. De dekázni tudok, ha elkapom a fonalat, akkor több százat is.
2016. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2016. febr. 16. 20:15
 4/5 anonim válasza:
Jol mondták az előttem szolok, gyakorolj és gyakorolj. Lábadra erősits, és állits fel magadnak egy edzéstervet. Járj el foci edzésekre ha van megfelelő edzés a környékeden. Én csaj vagyok, kiskorom ota focizom, én is 5ről kezdtem, majd 10, és most már elmegyek 80ig. De szerintem attol is fejlődtem ennyit, mert rendszeresen járok edzésekre, meccsekre már 6éve.Sok sikert azért, és kitartás ! :) 17/L
2016. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi èrtelme nincs a dekàzasnak. Tudj pontosan passzolni. Jó erőnléted, rugóeröd legyen és tudj cselezni.
2022. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!