Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Futsal, térdfájás, mi a teendő?

Futsal, térdfájás, mi a teendő?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és imádom a focit. 6 évet fociztam illetve futsaloztam csapatban, viszont nagyon odavan a térdem kiskorom ota, +porckopásom van és embertelenül fáj ha megterhelem, ezért abbakellett hagynom sajnos. Havonta max 1x járok edzésre, de akkor is nagyon megterhelem a térdem és nem megy egyszerüen. Nos emiatt nem is érzem jol magam, mert az eggyik az hogy akkor érzem a legjobban magam mikor pályán vagyok, kikapcsol és leköt.De miota nem tudok ugy teljesiteni, nem is érzem jol magam, nem jo a közérzetem mert ez ugye sport ami nem árt. Biciklizni szoktam 10kmreket hetente 2x az még ugy ahogy megy. Ja és voltam ortopédián, felirtak rá porckopás elleni gyogyszert (DONA) és térdrögzitőt de nem javult a helyzet semmit sem.A kérdésem az lenne, hogy mit tegyek hogy javuljon a helyzet, és ujra tudjam folytatni a focit ?
2016. febr. 17. 20:05
 1/4 anonim válasza:
Vegyél holnap a patikában olyan krémet,hogy "Fastum gel"
2016. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dobd ki azt a dona szart, menj be body builderes boltba ha van a közelben és mond hogy porckopásra kell valami és majd adnak pár gyógyszert, mert több hatóanyag kell amivel komolyabb hatást érsz el.
2016. febr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utánnajártam mert van egy ismerősöm aki korházban dolgozik, és ő azt mondta hogy ha ez nem hatott, akkor injekcio kura kéne a térdembe... És ha az sem hat akkor mütét. Eléggé parázok ettől, de megprobálok mindent a javulás érdekében.
2016. febr. 18. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy a dona nem elég. Nem tartalmaz annyi hatóanyagot ami a porc újjáépítését segítené elő.


ezt olvasd el mindenképp: [link]

2016. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!