Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Rooney hogy sérülhetett meg...

Rooney hogy sérülhetett meg ennyire, egy sima félrelépéstől?

Figyelt kérdés
Nekem is sokszor bicsaklott már ki a lábam, de az max pár percig fájt. Ráadásul most semmilyen nagy erőhatás nem érte. Nem futott gyorsan, nem ugrott magasra. Elég jó fizikai állapotban, mivel sportoló... Mitől sérülhetett meg?
2010. márc. 31. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Beckham is csak lépni akart és meg kellet műteni a lábát mert olyan rosszul lépet!Ők minden nap edzenek könnyen meg sérülhetnek!
2010. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezaz, hogyha minden nap edzenek elég kemények ahhoz, hogy egy félrelépéstől ne legyen semmi bajuk... De nézőpont kérdése, hogy mekkora béna volt, hogy hogy lépett... Pl tesómnak is röpipályán ráléptek a lábára (igen, csak egy sima rálépés) és izomszalagszakadása lett, pedig egész életében él sportoló volt/még az is és nagyon jó kondiban van.
2010. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor úgy néz ki, hogy az ilyeneket nem lehet elkerülni és nem lehet felkészülni rá.

Nekem azért fura, mert még 1x se sérültem le. Ha valaki felrúgott, akkor neki jobban fájt mint nekem, pedig nagydarab se vagyok.

2010. márc. 31. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem többször is kiment már a bokám (foci), majd idővel megnyúltak az inek, majd egy rossz mozdulat miatt (ember 5 méteres körzetben nem volt) bokaficam következtében részleges szalagszakadásom lett!


az emberi szervezet, föleg csontok, inek, szalagok egy idő után "elhasználódnak"!

2010. ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én egyszer pontosan ilyen lépéssel csináltam magamnak szalagszakadást, pedig nem vagyok törékeny típus.. ha jobban megnézed a videót, a másik elfutó csávó kicsit belesarkal Rooney lábába és ezért lép rosszul.
2010. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szinjáték.......is lehet


megsérült és az orvos meg mondott neki egy pontos idő pontot hogy ettöl-eddig ne sportoljon....és igy teljesen begyogyul mert ne nem épül fel teljesne és megerölteti baj is lehet belölle

2010. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!