Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek mit kéne sportolno...

Szerintetek mit kéne sportolnom? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sajnos mostanában eléggé elhanyagoltam magam sport terén, nem túl jó már az állóképességem. Szeretnék sportolni, lehetőleg valami csapatjátékot, mert azokat élvezem.


Szeretek például kosarazni, de alacsony vagyok (162 cm), röpizni is jó lenne, csak félek, hogy nem fog-e tőle rosszabbodni a térdem, most sem a legjobb, bár kaptam rá porcerősítőt.

Mindenképp olyan kéne, amiből indítanak teljesen kezdő csapatokat 18 éveseknek is, mivel semmi tapasztalatom sincs. Köszönök minden segítséget! 18/L



2016. márc. 21. 16:08
 1/1 anonim válasza:
Versenyszerűen sportolni már késő 18 évesen elkezdeni, a csapatsportok viszont többnyire erre épülnek. Nehezen fogsz olyan csapatot találni bármilyen sportban ahová mehetsz 18 évesen mint full kezdő. Szerintem próbáld ki az úszást, az jó lesz a térdednek ezenkívül jót tesz a tüdődnek, hátadnak meg kb mindennek. Az egyik legkíméletesebb sport ha nem versenyszerűen csinálod. Vagy keress kicsi megyei csapatokat a téged érdeklő sportágban és kérdezősködj náluk, lehet van ahol olyan kevesen vannak , hogy így is felvesznek.
2016. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!