Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Állandóan stresszelek a foci...

Vas ember kérdése:

Állandóan stresszelek a foci meccseken, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mint mondtam, amikor pályára lépek és elkezdek játszani, olyan stressz jön rám, hogy egyszerűen még a lasztit sem tudom normálisan levenni, hanem állandóan elpattan... Most hogy kezdődik a "Bajnokság" ugye gyakrabban lesznek meccsek... És állandóan elb*szom... Kibírhatatlanul idegesít... Azért tesz be az edző állandóan a kezdő 11-be, mert gyorsan sprintelek + jól kezelem a labdát, de meccsen állandóan elrontom. Létezik valamilyen stressz oldás, hogy meccs közben ne stresszeljek? Kérlek segítsetek... :\(Kor:16 Poszt:Csatár)

2016. ápr. 7. 20:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
9. Már tavaly is 15-18 meccsen játszottam és ugye most megint fogok, és már holnap is meccsem van. Amúgy... Mi a véleményetek a "Valeriánáról"? Meccs előtt 1 db.? Mert ma edzés előtt bevettem 1-et, igzultam, de aztán elmúlt.
2016. ápr. 9. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!