Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Itthon M. o. -n megye 1,...

Itthon M. o. -n megye 1, NB3-ban mennyit keresnek a futballisták?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Megye 1? Ne viccelj.

Az NB3-ban nem vagyok jártas, szerintem ott már jár pár darab tízezres.

2016. ápr. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megye 1-ben egy két csapatnál előfordul hogy kapnak egy -egy meccs után 10-20 ezer forintot de ritka..

NB3-ben sem nagyon megy a havi alapfizu 100-120ezer fölé de ink kevesebb

2016. ápr. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon el vagytok tevedve 😃 En mar régóta játszom, es ha hiszitek, ha nem minden megye 1-es csapatnál van valamennyi fizetés 😃 Nb3ban meg főleg. Csak kiváncsi vagyok, h máshol milyen, vagy az emberek mit tudnak 😄
2016. ápr. 19. 09:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk eltévedve nagyon, lehet h feléd minden megye 1es csapatnál van fizu, de ez messze nincs mindenhol így főleg nem a szegényebb országrészekben.
2016. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

A jelenlegi színvonalon megye 1-ben a játékosnak kellene fizetni, hogy játszhasson.

Még NB I-ben sem járna több fizetés egy átlag műszakozó sori dolgozónál, legalábbis ezen a színvonalon amit itt produkálnak ebben az országban

2016. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Előzőhöz szólnék: ha így irigyled tőlük a milliókat miért nem lettél Nb1es labdarúgó? Ja igen tudom mert elég nehéz oda kerülni. Havi 120at bárki meg tud keresni nulla iskolával , de feladni szinte mindent már gyerekkorban azért ,hogy focista lehess bizony kicsit kényelmetlenebb nem? ők a középiskola helyett edzettek te meg valószínüleg buliztál. Ennyi, ne haragudj nem megbántani akarlak de rengeteg ember böfög ,hogy nem érdemlik meg. Ki mondta nektek ,hogy ne játszatok Nb1be?
2016. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os. Ki mondta neked hogy buliztam és feladtam?

Ja hogy diplomával értékteremtő munkát végzek amit sok kollégámmal együtt az elért teljesítményért honorálnak? Nyilván én vagyok a szar alak...


Sportoltam elég komoly szinten, igaz nem foci, de más labdajáték. Rengeteg ismerősöm járt sportiskolába, tudom miről beszélek, nem véletlenül írtam amit és nem irigységből.


Bár az tényleg irigyelhető hogy érdemi munka, jellem és igazán komoly teljesítmény nélkül mi pénzeket le lehet szakítani. De ehhez kell az a gyomor ami nekik van.


És ismét, van rálátásom, nem véletlenül írtam, amit írtam. Nem véletlenül tart ott a magyar foci ahol

2016. máj. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!