Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » NBA meccset hol tudnék visszan...

NBA meccset hol tudnék visszanézni magyarul?

Figyelt kérdés
Ha lemaradtam egy-egy meccsről, akkor hol tudom visszanézni lehetőleg magyarul őket (tudom, hogy van ismétlés, de az is sokszor olyan időpontban van, ami nem jó nekem)? Magyarul azért lenne fontos, mert most tanulgatom a szabályokat és jobban segítene megérteni őket.

2016. ápr. 23. 14:48
 1/3 anonim válasza:
Magyarul nem nagyon tudod leszedni de am a szabályokat könyvekből is megtanulhatod vagy menny el egy közeli pályára és kérj egy rövid oktatást az ottaniaktól ha értelmesnek tünnek.
2016. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meccseket azért szeretnék nézni, hogy élőben is jobban láthassam miként működnek a szabályok. Közeli pálya meg nincs itt, legközelebbi pálya is 20-25km-re van.
2016. máj. 3. 09:21
 3/3 anonim válasza:
Nem hiszem, h egy NBA meccsből kellene először szabályokat megtanulni :) Ott ráadásul elég nagyvonalúan bánnak a lépéshibákkal. Plussz a kommentátor sem a szabályokat ismételgeti :D De nem olyan bonyolúlt dolog ám az.
2016. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!