Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lesz-e bunda az MTK - Vasas...

Lesz-e bunda az MTK - Vasas és Puskás - Honvéd meccsen? Vagy magától, de bent marad a Puskás?

Figyelt kérdés

Szerintem soha nincs jobb alkalom arra, mint most, hogy nagy téttel megtegyem ezt a szelvényt:

MTK - Vasas 1X

Puskás - Honvéd 1


Orbán Viktor a Puskásnak egy fontos embere, de állítólag az MTK-nál is van valami Fideszes, névről nem ismerem csak hallottam. Nagyon nekik áll a zászló.

1. hazai pálya előny a Puskásnak

2. hazai pálya előnye az MTK-nak

3. politikusok kötődései

4. A Vasas veresége esetén már elég a Puskásnak egy döntetlen is a bentmaradáshoz. Ha ikszelnek, akkor a Gyakadémiának nyerni kell.


Inkább tegyen 1X-re a Puskás meccset is?

Mennyivel? Én 5-10 ezerre gondoltam, de lehet, hogy többel is rakhatnám, főleg, ha a Puskást 1X-re teszem.



2016. ápr. 26. 15:56
 1/1 anonim válasza:

Szerintem a Vasas fog bent maradni!

Lehet, hogy a hazai pálya előnye a Puskásnál van, de nincsen bennük annyi, nyerjenek vagy x-et játszanak!

2016. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!