Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mivel tudnák védekezni a...

Mivel tudnák védekezni a Barca ellen?

Figyelt kérdés
Suliba elég sokan csesztetnek h Real-os vagyok, mindenki Barcelona drukker. Mivel lehetne visszavágni?
2010. ápr. 7. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyél te is barca drukker xD
2010. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát én is reálos vok és azt szoktam mondani h Messi sztem a világ egyik legjobb csatárja de megnézném mit csinálna a Barca messi nélkül: szart sem érne

ha megnézed tegnap is mind a 4 gólt ő rúgta

ha megnézed mongyuk a BL-t akk látod h a Barca 8 góljábol 7-et Messi rugott

szal Barca csak messivel jó megnézném h milyen pofát vágnak majd a barcások ha Messi netalántán lesérül

2010. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

elöző vok ás kiváncsi lenmnék h a sulidba járók mióta Barcások mer fogadni mernék hogy azóta mióta Bl-t nyert szal 1 éve fogadjunk 3-4 éve mikor a Barcának nem nagyon ment akk miket montak a Barcáról tiszta szégyen h sok ember minden évben annak a csapatnak szurkol aki vmilyen kupát nyer

Ha idén mongyuk Lyon-Barca lessz és a Barca kikap akk hirtelen már nem fogják szeretni ezek ilyen Divatdrukkerek :P

2010. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aha értem, de ők erre azt mondják hogy úgy is jó csapat lenne... Remélem hétvégén a Real elveri a Barcát
2010. ápr. 7. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:

hát én Reálos vok dehát sztem nem biztos h elveri én döntetlenre tippelek kiegyenlített harc lesz 2-2 jó csatár

Higuain,C Ronaldo-Messi,Henry

ezek elég jó csatárok

de én bízok a reálba ha nem úgy játszik mint a Racing ellen hanem ugy ahogy a Sevilla ellen akk elveri őket :D

2010. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gumival
2010. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
semmivel! felesleges
2010. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!