Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Beleszoktak a játékomba (foci)?

Beleszoktak a játékomba (foci)?

Figyelt kérdés
17f vagyok nem vagyok egy nagyfocista, csak hobbiszinten szoktam, de attól még nagyon szeretem és tesin az osztállyal(sokan focisok vagyunk) meg amikor kimegyek délután a pályára ott is én vagyok szinte mindig a legjobb támadó középpályás(van olyan hogy egymás után 3-4embert is lecselezek,+ jó indításokat gólpasszokat adok,jól lövök kapura) és nem mondanak semmit, régebben még mondták hogy hú de jól tolom meg minden de már csak shut up van , ez kár pedig jólesne néha ha mondanák
2010. ápr. 8. 21:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és nem lúzerek ellen játszok , van amikor jönnek néhányan a megyei csapatból vagy aki már 5-6éve játszik(én 4éve), idősebbek is ilyen 16-25 korosztály
2010. ápr. 8. 21:47
 2/2 anonim ***** válasza:

nem vagy egy nagy focista de te vagy a legjobb focista (magad szerint) és nem dicsérnek. eddig ennyi jött le az irásodból.


ilyen nincs hogy beleszoktak a játékodba. akinek dicsérni való megmozdulásai vannak azt úgy is dicsérni fogják. ez mindig is igy volt és mindig igy is lesz. ugye azt irtad hogy 3-4 embert lecselezel egymás után akkor azok suták és have to learn to play.


amúgy meg kérdezz rá hogy akikkel játszol mit gondolnak hogy tolod..

2010. ápr. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!