Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet, hogy rosszul látom de...

Lehet, hogy rosszul látom de Neymar játéka nem változott meg szerintetek? Valamiért haloványabban játszik.

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Valoban nagyon visszaesett az oszi teljesitmenyehez kepest.
2016. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Onnan volt is hova visszaesni. Egyébként szerintem Neymar mindig kicsit túlértékelt volt. Első barcás évében se győzött meg, az utána következő két év már jobb volt, de szerintem egyértelműen ő az MSN leggyengébb tagja. Főleg a brazilok, de a média is szereti túlértékelni őt. A VB-n se győzött meg teljes mértékben. Horvátország ellen rúgott egy gólt, de az nem is volt egy túl jól összeszedett csapat, főleg védekezésben, Mexikó is simán megszórta. Mexikót már nem is tudta bevenni, pedig ha akkora játékos, akkor ilyen meccseken kéne villannia. Kamerunt megszórta viszont két góllal... az kb. olyan, mint amikor C.R. is javítja a statisztikáit a Getafe meg az Espanyol ellen. A play-offban pedig már nem villant, Kolumbia, Chile se rajta múlott, pedig ott fontosak lettek volna a góljai, főleg Chile ellen, ahol a szerencsének (vagy talán a szerencsétlenségnek) köszönhetően jutottak tovább.


A német keretbe van vagy 3-4 hasonló típusú, de jobb játékos nála, csak felfújják a brazilok, meg ezeket a brazil cselgépeket mindig szeretik túlfújni. Persze jó játékos, nagyon, de pld. egy Aranylabdának is, a közelébe sincs, ha az tényleg úgy értelmezzük, ahogyan elvileg kéne. Mkhitaryan például idén, sokkal nagyobb teljesítményt letett a Dortmundban, oké BL szereplés nem volt, de arról nem ő tehet, a német bajnokság meg amúgy is elég erős, sokszor a BL-be is kutyaütők ellen kell menni. De gondolom az Aranylabda közelébe se lesz, vagy is tudom, mert az annyit ér, meg ezek a státuszok is annyit érnek, hogy ő meg ő a nagy sztár, meg a nagy játékos. Aztán még is egy El Clasico döntő se volt, talán még soha a BL/BEK történetében, pedig mostanában szinte mindig külön ágra kerülnek. Egy Dortmund, Bayern (akire legalább már aggatják néha a "világ legjobb csapata" címet), is sokszor erőből legyőzné, meg le is győzi őket, de mégis a világ két legjobb csapata a Real, Barca, a világ legjobb játékosai meg a C. Ronaldo, Messi páros, max. még Neymar. Én már nem is vitatkozom ezzel... :D

2016. máj. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!