Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kit tippeltek/ vártok a jövő...

Kit tippeltek/ vártok a jövő héten induló foci EB győztesének?

Figyelt kérdés

2016. jún. 3. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Magyarok:D
2016. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"Magyarok:D"

Szép gesztus, de a realitáshoz nincs köze.

A "kit vártok"-at úgy értem, hogy kit tartatok esélyesnek.

Mi a csoportkörből sem fogunk továbbjutni.

2016. jún. 3. 20:42
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Magyarok. Nem értem miért ne lehetnének esélyesek. Szerintem abszolút esélyünk van nyerni.
2016. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Nem értem miért ne lehetnének esélyesek."

Azért, mert a kijutást is csak annak köszönhetjük, hogy megemelték az induló csapatok számát - meg a hatalmas szerencsének.

2016. jún. 5. 18:13
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire nem hiszel bennük nem kell szurkolni nekik, de legalább ne mond h milyen rosszak meg h csak a szerencse blablabla. Igenis tudnak nyerni. Hajrá Magyarok!
2016. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
50%
Szerintem a nemetek, nagyon egyben van az a csapat, a franciak is jo esellyel indulnak neki, viszont a spanyolokban en nem hiszek annyira, ez mar nem ugyanaz a tarsasag mint 3-4 eve. Az angolok valahogy mindig felsulnek eles helyzetben, ezert nem bizom bennuk. Szoval sztem a nemetek lesznek azok, mint csapat ok vannak a legjobban osszerakva, es a kozben a nevek teren sem allnak rosszul :P Aztan lehet, hogy ramcafolnak, de egy biztos: nem mi nyerjuk :)
2016. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Portugálok!!!! Legjobb csapat mióta világ a világ :) CR7 , Nani , Quaresma félelmetes 3 ás. Siman behuzzuk az EB t. Hajrá Portugália!!!!!
2016. jún. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Ha ennyire nem hiszel bennük nem kell szurkolni nekik"

Nem is szurkolok nekik.

Szerintem az, hogy ki melyik csapatnak szurkol, nem hazafiasság kérdése. Ilyen erővel akkor aki a IX. kerületben lakik, mindig, minden sportban csak a Fradinak szurkolhat.


Lehet őket sztárolni, de attól még tény, hogy ha nem emelik meg 8-cal a részvevő csapatok számát,akkor most nem vagyunk ott.

A selejtezők során 10 meccsből 4-en tudtak nyerni, lőttek összesen 11 gólt - ez alig van 1 gól/ meccs átlag felett.

És kik ellen nyertek? Izland, Feörer...

Ebből olyan pofon lesz, mint a '86-os Szovjet - Magyar 6:0, vagy a 2103-as Holland - Magyar 8:1.


De ne legyen igazam!

Jó szurkolást!

2016. jún. 6. 18:00
 9/12 A kérdező kommentje:
...2013-as...
2016. jún. 7. 09:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Köszi, a szurkolás meglesz😊😊 Mindig is megvolt. Nem kell itt szidni a magyarokat, meg azokat, akik hisznek bennük. Ha te nem, a te bajod.
2016. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!