Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért olyan nagy dolog a...

Miért olyan nagy dolog a 2016-os foci EB magyarokkal?

Figyelt kérdés

Már egy ideje amúgy is idegesít, hogy akkora hypot kapnak a focisták, mintha arra készülnek, hogy megnyerjék az EB-t. Közben csak egy egyszerű kijutásról van szó, az már más lapra tartozik ,hogy 40 évig sehol se voltunk, most meg csak kibővített hellyel tudtunk kijutni.

Egy barátnőm rám írt, hogy mikor lesznek a meccsek. Mondom engem nem túlzottan érdekel a foci, meg kézilabdát és vízilabdát szoktam nézni. Erre mondta, hogy nem jó szurkoló vagyok és, hogy magyarok lesznek benne és, hogy ő se focirajongó.

Hát isten meg a ments, sok más sportágban vannak szép számmal magyarok. Értük nem vagyunk kötelesek drukkolni? Ráadásul olyan sportok, mint az úszás, vízilabda, kajak-kenu, kézilabda még eredményesek is vagyunk.

Én nem vagyok a foci válogatottunk ellen, nem kívánok nekik semmi rosszat, de ahogy felkapták őket, mintha már most EB bajnokok lennének az már kicsit idegesítő.



2016. jún. 14. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
majd ha vége a meccs ted fel újra
2016. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
én bárkit beküldtem volna az EB-re a magyarok helyett! Szégyen és gyalázat a magyar foci, ezért sem szurkolok nekik.
2016. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Menjetek vissza főzni! ;) Hajrá Magyarország!
2016. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért nagy dolog, mert messze ez a legnépszerűbb sport és sokáig nem szerepeltünk ilyen nagy tornákon.


De amúgy igazad van, más sportolóink sokkal jobb eredményeket érnek el, mégse érdekli az embereket :(

2016. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!