Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ausztria-Magyarország 2016...

Ausztria-Magyarország 2016 EB! Véleményetek az eddigi játékról?

Figyelt kérdés
Dárdai ilyenkor bemehet beszélni velük?
2016. jún. 14. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és van is hozzá elég esze, hogy ne menjen be. Ilyenkor az edzői stáb kivételével senkinek nincs ott keresnivalója, és nem is szoktak senkit beengedni.
2016. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

hajrá ausztria!


utálom a focit, de egy dolgot tudok... a magyar focira egy forintot nem éri meg költeni, vagyis felőlem nyerjen bárki, csak ne a magyar :)

2016. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 Pont az ilyen károgók miatt örülök, ha nyerünk. :)
2016. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2.



Ezt buktad :D

2016. jún. 14. 19:54
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Jaja, végre bizonyítást nyert, hogy az egészségügy és az oktatás helyett érdemes a fociba fektetni újabb milliárdokat...
2016. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Arról senki nem tehet, hogy Orbán királyunk ezzel akar birka szavazókat megnyerni. Lehet stadionokkal dobálózni, de demokrácia van, a népet szidjátok, akik megszavazták a mi Viktorunkat.
2016. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
69%
Az első válaszolónak: IGENIS BEMEHET HOZZÁJUK, csak nem akart. (És akár nézz utána is hogy igazat írtam)
2016. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Mint mondtam a szünetben nem illik, és nem is szokták hagyni, hogy bemenjenek emberek, ott az edzői stáb beszél (leszámítva, ilyen Egervári és Pintyő féléket, akik a szünetben max annyit mondtak, hogy "legyetek gyorsabbak, meg tolódjatok").


És nézz utána, hogy igazam van ;)

2016. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Na tessék itt a bizonyíték: Unokatestvérem talákozott Dárdaival a mérkőzés után, megkérdezte hogy bemehetne -e hozzájuk, a válasza az volt hogy "Igen, bemehetnék de fölösleges, tegnap beszéltem a fiúkkal és Storckal is. Nem szerettem volna őket feltartani"


(Én üzentem az első válaszadónak is. )

2016. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!