Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az EB-n ha egy csoportban...

Az EB-n ha egy csoportban mindenki 0-0-át játszik mindenkivel akkor mi történik?

Figyelt kérdés
Sorsolás, újrajátszás?

2016. jún. 16. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Ha nincs semmi mutató, ami alapján dönteni lehet, akkor sorsolás van.
2016. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Visszanèzik kinek volt több gólhelyzetet,több passz, ilyesmik alapján
2016. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 partizana ***** válasza:
87%
Az első két válaszoló téved. Ebben az esetben a fairplay-ért járó pontok számítanak ha ez sem dönt akkor a világranglista helyezés lesz a döntő.
2016. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
53%
fairplay-ért járó pontok és a FIFA ranglista is egyfajta mutató, de igaza van az útsónak. Amennyiben azok sem akkor sorsolás.
2016. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
81%
Azoktól akik azt írtàk, hogy "sorsolás", azt kérdezném, hogy ez szó szerint azt jelenti, amire én gondolok?? (Kisorsolják, hogy ki megy tovább??!!) Ez meg kinek jutott eszébe?? Okosabb lenne hogyha újrajátszanák a meccseket...
2016. jún. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

#4

Hogy lehet a világranglistán döntetlen? ;)


Természetesen nincs sorsolás ilyen szintű bajnokságokon. (EB)

De pl. én már voltam olyan kupán, hogy minden egyezett egy másik csapattal és pénzfeldobással győztünk. :D

2017. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!