Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lányok, szerintetek ki az EB...

Lányok, szerintetek ki az EB leghelyesebb focistája?

Figyelt kérdés

Magyar csapatból Kádár Tamás szerintem, izlandi csk is pont az esetem, a német válogatottból Hummels, mást nem tudnék nagyon kiemelni.

Viszont a válaszokat arra is várom, hogy mit esztek annyira Ronaldon? Szerintem picit sem vonzó.



2016. jún. 19. 21:55
1 2 3
 21/25 Siklósi Eszter ***** válasza:
68%
James Rodríguez <3
2016. jún. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Kleinheisler is aranyos. :)
2016. jún. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
James tényleg helyes, de az eb-n nincs ott, tekintve, hogy kolumbiai
2016. jún. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem szoktam senkit sem megbántani, és bocsánat érte, de mielőtt írtok egy focistát, utána nézhetnétek hogy milyen származású. Vagy csak a földrajz nem megy? Mert Neymar és James Rodriguez nagyon nem lehettek az EB leghelyesebb focistái, mikor Neymar brazil, James kolumbiai származású. Ezek az országok pedig nem Európához tartoznak.
2017. jan. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Ahhhw Kádi 😍😍😍meg Dibusz, Lang (nekem ő is nagyon) és Stibi 😍 jajj, Bese kimardt *-*
2017. júl. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!