Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha nem szerepel jól egy...

Ha nem szerepel jól egy focicsapat, miért mindig az edzőt/szövetségi kapitányt rúgják ki?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert ahogy más munkában is, itt is a vezető a hibás.

Az ő feladata, hogy a játékosok szakmailag felkészültek legyenek, és megfelelően motiváltak.

Ha valaki pedig ennek nem felel meg, szintén az ő felelőssége, hogy miért van még ott?


Én is vezető vagyok - teljesen más területen. De azt vallom, ha a srácaim nem jól végzik a munkájukat, az elsősorban az én hibám.

2016. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb és olcsóbb edzőt váltani mint lecserélni egy klubcsapat teljes keretét, a válogatottban pedig konkrétan ez lehetetlen.
2016. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 2-3 jatekos gyengen szerepel, azokat le lehet cserelni, de ha az egesz csapat, akkor az edzo csinal valamit rosszul.
2016. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A válogatottaknál a teljes keretet is az edző állítja össze, így abszolút az ő felelőssége, hogy ki játszott az éles mérkőzéseken. Adnak neki időt kialakítani a csapatát, és aztán elvárják, hogy az működjön.
2016. jún. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!