Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Párizsban melyik focicsapat...

Párizsban melyik focicsapat népszerű még a PSG mellett?

Figyelt kérdés

És a PSG előtt melyik volt a párizsiak csapata?

Valahogy nem tudom elhinni, hogy egy több, mint 10 milliós városban van ez az egy csapat, és más semmi... nagyon népszerűtlen sport ott, vagy miii?


2016. jún. 12. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van még a Paris FC, de ha jól tudom az a másod-vagy harmadosztályban tengődik. Más csapatról én sem tudok, bár biztos vannak alsóbb osztályokban még noname párizsi egyesületek.
2016. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
red star?
2016. jún. 12. 11:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Látod a Red Starról nem hallottam de van a Paris Fc is. De amúgy tényleg érdekes, hogy Párizs, és hát ha az arab befektető nem jött volna, a PSG sem lenne több egy középszintű csapatnál. De pl. Németországban is ez van. A Hertha Berlin az egyedüli fővárosi csapat amelyik jelentősebb, bár sikeresnek egyáltalán nem mondható, az Union Berlin a másodvonalban küszködik, na még a Berliner AK-sokról hallottam, de azok azt hiszem 3. ligában vannak.
2016. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

[link]


2. vh előtt szerintem ez lehetett a nagy párizsi csapat :D

legalábbis nyertek kupákat meg egy bajnoki címet is, és alapító tag a bajnokságnak

2016. jún. 12. 11:28
 5/13 A kérdező kommentje:

[link]


kupát sok klub nyert :D


talán nem volt egy olyan klub, ami minden párizsié? a psg 1970-es alapítása bazikésőőő

ezért az értetlenkedésem amúgy.

2016. jún. 12. 11:30
 6/13 anonim ***** válasza:

Elég ritka máshol az, ami nálunk van, hogy az első osztályból 5-6 csapat is fővárosi (vagy egy városból lévő) tud lenni.


Máshol már a 2 tényleg első osztályú profi csapat is ritka, bár még előfordul, így aztán van a nagy városi csapat, esetleg egy kisebb, a többség meg lakhelye szerinti alacsonyabb osztályú együtteseknek drukkol.

2016. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
jameg 61 és 62-ben is még 2. volt a racing
2016. jún. 12. 11:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azokról a csapatokól azért nem hallottunk, mert ugye azért nem 30-40 éve top csapatok... szépen eltűntek a süllyesztőben, vagy beolvadtak, vagy amatőrök lettek stb. PSG egy pénzből összetákolt csapat, múlt nélkül.
2016. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem ritka. főleg a 10M+ lakosúakban.

Isztambul, London, Moszkva... számtalan klub. Párizs: 1 db

2016. jún. 12. 11:34
 10/13 A kérdező kommentje:

mármint ami jegyzett nemzetközileg is manapság.

És ezt az egyet is arab olajmilliárdok mentik meg...

2016. jún. 12. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!