Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Legyőzzük a belgákat, szerinte...

Legyőzzük a belgákat, szerintetek?

Figyelt kérdés

Gyerekek ez a magyar-portugál meccs eszméletlen volt. Hihetetlen teljesítményt nyújtottak a fiúk, úgyhogy nálunk nem az alapcsapat állt fel.


Azt gondolom, hogy ezt a belga válogatottat le lehet győzni. A szaklapok állandóan a csapatértékeket írogatják, hogy az egyik csapat 300 millió euró, a másik 20 stb.

Na és a csoportban mindegyik csapat többet ér piacilag, mégis veretlenek maradtunk.



2016. jún. 23. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Én nem tudom, hogy képesek vagyunk-e rá. A belgák azért egyénileg jobbak, és ahogy tegnap láttam, csapatként sem rosszak. Bár az mindenképp jól mutatott, hogy a svédek képesek voltak ellenük jól játszani. A svédek szintjén pedig mi is ott vagyunk most. Kemény meccs lesz, akár meg is verhetők, bár azért nagyobb összeget nem tennék rá, picit tartok tőlük.

Viszont én egy szurkoló vagyok és ha így küzdenek mint az elmúlt 3 meccsen, akkor vereség esetén sem lehet őket bántani. Szóval ezzel a hozzáállással szeretném őket a pályán látni. Ha így lesz, eredménytől függetlenül is emelt fővel jöhetnek haza és a szurkolók is elégedettek lehetnek. Hajrá magyarok! :)

2016. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon drukkolok nekik! :)
2016. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Sokan azt mondták,hogy a Portugálokkal sem fogunk bírni és elfognak minket verni minimum 2-0ra,ennek ellenére mi szereztük meg előbb a gólokat,és mi uraltuk a labdát legtöbbször.Gyönyörű játékot láttunk,és ezek után bízok benne,hogy a Belgák ellen is hozzuk ezt a kiváló teljesítményt!!!!! :)

RIAAA RIAA HUNGARIAAAAA!!!

2016. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy legyen. Hajrá Magyarország!
2016. jún. 23. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Izlandra is azt mondta mindenki h de masszív csapat, biztos elvernek. Azt az 1 gólt is 11 esből szerezték, amúgy nem tudtak áthatolni a védelmen. Portugáliával is ugyanez volt h tuti vesztünk. Nem hogy nem veszítettünk, de ezt a játékot! Igazi öröm volt látni Ronaldot hisztizni Dzsudzsi gólja után😂 Ezek után már bármire képesek vagyunk! Eszméletlen rendszer van a csapatunkban. Mindenki kiváló játékos, ez is bebizonyosodott! Szerintem képesek lennénk legyőzni Belgiumot. Már ez is nagy szó, de ha tovább jutnánk... Na majd kiderül. Addig is, Hajrá Magyarok!! #HUN #csakegyutt
2016. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

#5 Szívemből szóltál!! :)

RIAA RIAAA HUNGARIAAAA

2016. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem győztük le.
2016. jún. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
nem hát
2016. jún. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!