Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért dicsérek agyon Dzsudzsák...

Miért dicsérek agyon Dzsudzsák Balázst az EB-n? Izland ellen néztem, kb minden megmozdulása rossz volt, ha a biztonsági passzokat leszámítjuk. Minden ívelés, minden indítás. És ő a meccs embere?

Figyelt kérdés

Igen lőtt 2 bepattanó gólt a portugáloknak, mindkettő iszonyatos rossz lövés volt magában.

Az idegesítő, hogy az Izland elleni meccsen is őt hozták ki legjobbnak Dzsudzsákék így Dzsudzsakek úgy, pedig erősebb lenne a csapat nélküle. A többiek sokkal ügyesebbek és nem 10% körül van a passzrátájuk


2016. jún. 23. 13:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Természetesen büszke vagyok a magyar válogatottra, csak Dzsudzsáktól sokkaltöbbet várok és meglehetősen alul teljesit az én meglátásom szerint.
2016. jún. 23. 13:48
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Dzsudzsák azóta maga alatt teljesít amióta kiment az oroszokhoz a fizetès miatt. Kevès játèklehetősèget kapott a klubjánál. Ha a PSV-be maradt volna szerintem fejlődött volna de így csak visszafejlődött.
2016. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

az agyon sztárolt Ronaldo a múltkor meccsen tizenegyest hagyott ki, amit kb bárki aki tud focizni,be tudta volna rúgni.

most a tegnapi meccsen meg olyan szabadrúgásokat hagyott ki,amit Dzsudzsák simán belőtt utána. és azért nézzük már meg,hogy Ronaldo mennyivel többet ér..

nem értem miért kell károgni meg szidni a magyarokat.. örülj neki,hogy ilyen szép eredményeket értünk el..sok év után először.

szerintem jó csapat kapitány és emberileg is teljesen normális.

az meg a magyarok szégyene,hogy külföldre igazolt anno.attól nem lesz hazaáruló valaki,hogy megragad egy olyan lehetőséget ahol jobban megbecsülik,megfizetik.

2016. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
#3 Teljes mértékben igazad van.Szerintem jelen esetben az a lényeg,hogy az a 2gól bent volt,akármilyen módon is!
2016. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerintetek jol jatszott Izland ellen?XDDD


Az a furcsa hogy azért mert most 44 év után elérnek valamit a magyarok, rögtön mindenki magyarság gy magyarság úgy sztem hatalmas képmutatás de ti tudjátok

xD


Horvátország legyőzte a Spanyolokat (kicsit nagyobb névmint Izland meg Portugália) 2:1-re most akkor újra büszkeség horvátnak lenni? Büszkék lehetnek magukra? xDD


Az a baj hogy olyan hatásokat tulajdonítunk a focinak ami nem létezik. Ettől nem fog nőni a GDP, se a nemzetközi megítélés nem jobb (a horvát kuna erősödött a spanyolok legyőzése után)


Lemegy az EB és a nagy magyarság nyomtalanul eltűnik majd.

2016. jún. 23. 14:54
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor váltás nemzetiséget legyél Horvát ha annyira nagyra tartod magad!Valamint ne másokat becsmérelj azért mert örülnek annak aminek örülni kellene.
2016. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Büszke vagyok a magyarokra, de a felhajtás nekem meg a neki tulajdonított jelentőség nagyon visszatetsző
2016. jún. 23. 15:14
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Minden gól mákos a maga módján.

Annyira Ronaldo gólja sem volt nagy szám, de nyugodtan szurkolhatsz a portugáloknak inkább a magyarok helyett, ha neked úgy jó.

2016. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hat szubjektiv sztem sarkos gol nemrossz :D
2016. jún. 23. 15:25
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

-mindenki akkora magyar lett,meg akkora focirajongó, hogy nem igaz

-egyetlen oka volt, hogy kijutott a csapat: 16 helyett 24

-az igazi focit ovális labdával játszák

bocs az offért:')

2016. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!