Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a képen látható játékos?

Ki a képen látható játékos?

Figyelt kérdés

[link]


Annyira ismerős és nem tudok rájönni ki ez, használtam a google képkeresőt de semmit sem adott ki. Lécci aki ismeri az irja ki hogy rá tudjak keresni.



2016. jún. 23. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem Ross Kinnaird? bár szerintem inkább olyan németesen néz ki
2016. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valeri Karpin
2016. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rájuk kerestem, utolsó irta jól, köszi szépen. Egyébként mit tudtok róla, milyen játékos?
2016. jún. 23. 22:05
 4/10 A kérdező kommentje:
nem német hanem orosz
2016. jún. 23. 22:06
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Hát, most már nem aktív. 2005-ben vonult vissza a Sociedadból.

Háát, sokat nem tudok róla. 2002-3-as idényben második helyezett lett a Sociedaddal. Azt tudom, hogy nem volt egyszerű faszi, meg most se az. Játékosként sok piros lapja volt, spanyol bajnokságban volt valami balhéja egy bíróval, ami után azt mondta, hogy a bírók utaznak az orosz játékosokra, egyszer kiállították úgy, hogy kapott egy sárgát becsúszásért, majd rögtön utána ahogy cserélték le, lassan jött le a pályáról, és második sárgával az oldalvonaltól 1 méterre kiállították, és nem engedték a cserét. :DD

Most edzőként hasonló a pali. Leszamarazott egy bírót, eltiltották 3 meccsre, majd amikor erről kérdezték azt válaszolta, hogy a szurkolók közül, hangosbeszélővel fogja beordítani az utasításokat. Szóval ja... Érdekes ember :DDD

2016. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hú ez érdekes, ezeket nem tudtam róla, bár éreztem, hogy nem 100-as. Régen csak a nevét meg az arcát ismertem, most megláttam ezt a képet és ismerős volt, de nem ugrott be ezért irtam ki a kérdést.

Tudsz még ilyeneket mesélni?


Ez a videó is bizonyitja

https://www.youtube.com/watch?v=HRkaJGhB2WU


Kicsit sokat képzelt magáról, nem?

2016. jún. 24. 09:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, elég heves egy orosz volt, az biztos. :D

Szerintem nem volt nagy arcú, csak kiállt magáért.

2016. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem én. De miért volt szükség arra, hogy kiálljon magáért? Bántották? Vagy csak azt hitte mindenki őt üldözi? Ezt azért gondolom mert jött azzal, hogy a birók a orosz játékosokra hajtanak. Nyilván ő is hibás volt ebben.
2016. jún. 24. 13:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó helyen felrúgták, számon kért a bírónál egy sárgát, aztán a Lizarazuval kicsit összeakadtak. Szerintem semmi komoly. :)
2016. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én azt látom, hogy még a szabadrúgás után sem birt magával, ezért kapta a sárgát. Még a csapattársa is félrelökte, annyira nem birt magával. Ezen nem csodálkozom, folyamatosan pattogott.
2016. jún. 24. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!