Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Zakót kapunk vasárnap?

Zakót kapunk vasárnap?

Figyelt kérdés
A fél csapat bevan sárgulva. Szerintem olyan 3:0-ra kikapunk.

2016. jún. 24. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Sztem vagy kapunk egy iskolát a belgáktol vagy döntetlennel kihuzzuk és a 11-eseknél lehet valami sansz
2016. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Zakót biztos nem, esetleg szoros meccsen kikapunk, de ez se biztos, szerintem van esélyünk a továbbjutásra, még ha kevesebb is, mint a belgáknak.
2016. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Biztos van némi esélyünk. Nagy esélyes a végső gyözelem a Belgáknak de azért nem olyan jok mint amire számitani lehetett
2016. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Milyen szempontból lényeges, hogy a "fél csapat" be van sárgulva?
2016. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha esetleg továbbjutunk,és pl. Kádár besárgul,akkor Korhut Misi helyettesíti,akiben van hiba:)
2016. jún. 25. 09:09
 6/7 anonim válasza:
78%
Ha ugyanígy, szívvel-lélekkel fogunk játszani, mint ahogyan az utolsó három meccsen, nem lesz baj. Bízok a továbbjutásban, de bármi is lesz, mi már győztünk, és megmutattuk, hogy van még jövője a magyar focinak.
2016. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

A belgák fele is sárga, nem?


És szerb a bíró.

2016. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!