Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van olyan aki online fogadásbó...

Van olyan aki online fogadásból él?

Figyelt kérdés

Pl. itt van a Németország-Szlovákia meccs.

Nem a jelenlegi eresmény miatt írom, amit írok.


A világbajnokok a szlovákok ellen... Én szinte a meccs előtt tettem, akkor 1,44-es volt a szorzó. Most csak 500Eurót tettem fel, ha minden ok, akkor nyerek 220-at, ami nem rossz de nem is jó. 3000-et akartam feltenni, de nem volt pénz a kártyámon. Az ilyen kiszámítható meccseknél simán lehetne kaszálni, nyerem volna cirka 1300eurót ha lett volna pénz a kártyámon. (tudom, még nincs vége). Ha valaki kifog egy ilyen meccset, felrak ismerősökkel pl. 10milliót, kaszál.


2016. jún. 26. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, de ők mind a szerencsejáték szrt-nek dolgoznak...
2016. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kaszál, persze. Csak amikor mégse, akkor meg veszít.
2016. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1, Ez hülyeség, mert ők nem a fogadásból élnek, hanem ugyanúgy alkalmazottak egy cégnél. Nem a fogadásból élnek. Én sem abból élek, hogy hotelben vagyok. Hanem, hogy hotelben vagyok alkalmazott.


2, Direkt hangsúlyoztam, hogy tuti meccseknél. Ki lehet fogni tuti meccseket.

2016. jún. 26. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen meglehetne ebből élni, csak nagy tőke kellene hozzá. Ha van csak havonta egy ilyen tuti meccs mint a német-szlovák, akkor már lehetséges. Felraksz 1 milliót a német győzelemre (vagy éppen ami tuti) az hoz 1.4-1.45 milliót. Az tisztán 400-450 ezer forint. Annyiból már szépen meg lehet élni. Viszont azért kell sok pénz, hogy ha véletlenül elmegy akkor se vágjon földhöz az 1 millió hiánya.


Arra kell figyelni, hogy online előfordulhat, hogy letiltanak. Ebből a szempontból jobb a tippmix. Ott csak arra kell figyelni, hogy normál fogadás esetén 1 millióig fizetnek ki. Tehát két szelvényre kell feltenni. 500-500-zal megrakod két külön szelvényen és semmi gond.

2016. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ugye, hogy enm hülyeség. Én a bet356-on szavazok. A Lengyel-Portugálra is lehet szavazok, de a Magyar-Portugál után meggondolom.


Szerintem nem kell hozzá nagy tőle, 1 millió bőven elég elkezdeni. Ha tegnap pl. felteszek 3000-t, akkor van 1320. Utána csak azzal játszadoznék. 2-3 bannkártyáról lehetne szavazgatni az ilyen egyértelmű meccseken. Most arra gondoltam, hogy pl. 1millát befektetek és a nyereményt kockáztatom csak.

2016. jún. 27. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért mondtam, hogy kell nagy tőke, mert ha van 1 milliód és az első meccsre fel is raksz 3000 eurót (900000ft~) és netalántán elmegy az rosszul érinthet.

Alapszabály, hogy csak annyi pénzt fektessünk bele, ami ha elúszik akkor nem hiányzik. Tehát ne azt rakd fel amiből a számlákat, kaját fizetnéd.


Véleményem szerint lehet ebből profitálni, de nagyon nézz utána egy-egy meccsnek. A csapatok formáját, sérülteket, tabellát, előző meccseket, szóval a lehető legjobban kell kielemezni.

Ha csak a nyereményt kockáztatod (mondjuk 3-400 ezer forint) és hetente egy meccset megraksz 100 ezerrel 1.4-es oddsal, az heti 40 ezer ft. Tulajdonképpen nem rossz.

2016. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó, hát 1 milliót nem tartok nagy tőkének egyáltalán. Nyilván nem ebből akarok megélni, de nem rossz befektetés szerintem. Nagyjából úgy gondoltam ahogy írod, csak nagyobban.
2016. jún. 27. 22:23
 8/8 anonim válasza:
Szerintem meg lehet. Kell egy jó strategia. Inkabb élő fogadásokon kell megforgatni a penzed. Az biztos, hogy sok kell hozzá a megélheteshez. Türelem. Egy jo moneymanagement, hogy az elbukott penzeket vissza tudd nyerni. Egyszerre csak egy meccsre fogadj. Legyel tájékozott azzal kapcsolatban mire fogadsz. Így talán igen.
2016. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!