Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Király és Gera visszavonulnak?

Király és Gera visszavonulnak?

Figyelt kérdés
Kik lesznek helyettük?

2016. jún. 27. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég idősek már, de ezt egyelőre nem mondták, várjuk meg, hogy mit fognak mondani. Szerintem vannak olyan focisták amúgy, akiket nem biztos, hogy lehet pótolni.
2016. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Király elég valószínű, hogy lemondja, 42 éves lenne a VB-re, nem biztos, hogy a kapitány még vele akar belevágni a selejtezőbe, logikusabb lenne lassan felépíteni valakit a helyére, erre pedig a selejtezők a legjobb alkalom.


Szerintem Geránál is ugyanez 37 éves, nem fogják tudni pótolni, de 39 éves kor egy mezőnyjátékosnál már általában matuzsálemi.

2016. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kalmár Zsolt tudná valahogy?
2016. jún. 27. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, legalábbis nem most.


Gerának kiemelkedő játékintelligenciája van, és komoly tapasztalatot szerzett erős bajnokságban, és mindezek mellett nem is ügyetlen (ha nem lett volna annyira sérülékeny, akkor valószínűleg egy még ennél is komolyabb pályafutása lett volna).


Kalmár nagyon fiatal játékos még, bőven lehet belőle bármi, de ebben a percben azt a tapasztalatot, és azt a játékIQ-t, ami Gerának van szerintem egyetlen magyar játékos sem tudja hozni.

2016. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
épp ideje
2016. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!