Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nekem akkoris Gera a példaképe...

Dodeller kérdése:

Nekem akkoris Gera a példaképem, de nem értem?!

Figyelt kérdés
Szerintetek nem fura, hogy lány létemre Gera Zoltán a példaképem? Mert őt tisztelem a legjobban, és eléggé zavar hogy mindenkinek valami Palvin Barbi, Miley Cyrus meg esetleg Jade a példaképe.. Szóval nem értem, ennyire különböznék, vagy jó ez így és normális?:o

2014. nov. 15. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyunk egyformák, ezért mindenkinek más személy is lehet példamutató. Nincs ezzel semmi baj, ettől színes a világ :)
2014. nov. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sokkal normalisabb példaképet választottál, legalább egy rendes ember. ....
2014. nov. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jade és miley példakép valakinek.. magas értelmiszintre utal:D
2014. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pocok453 válasza:
Nem mert mindenki más és ha neked ő a példaképed akkor meg másoknak nem mindegy te őt szereted meg amúgyis te hány éves vagy
2014. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon örülök hogy a példaképed lehetek... ezért ingyen eljöhetsz a következõ meccsünkre.
2014. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!