Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Még vége sincs az EB-nek, de...

Még vége sincs az EB-nek, de a magyar edzők már "fúrják" Storckot?

Figyelt kérdés
Értem én,hogy ég a képük,amiért 30-40év után egy német, plusz ha Dárdait is beszámítom akkor egy német és egy évtizedek óta Németországban élő,dolgozó magyar munkája hozott eredményt,de azért már gusztustalanok Mezey,Egervári és legfőképpen Bognár megnyilvánulásai. Utóbbi most épp azt mondja,hogy Dárdai munkája hozott sikert,Storck csak folytatta azt,semmit nem tett hozzá. 1-2 éve még azt mondta,hogy Dárdai kinevezése,a magyar edzőtársadalom szemenköpése.Hát,szerintem most ő köpte szemen saját magát.Nem szorul "gerincbeültetésre" ez az ember,meg a "társai"?

2016. júl. 4. 18:46
 1/3 likebike ***** válasza:
Megbukott balfácánok,akik irigyek a másik sikerére,de ők semmit nem tettek annak érdekében,hogy jól szerepeljünk.
2016. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eddig is ez történt, ha valami változás indult el a focinkban. Paulo Sousát is gyalázták, pedig rég nem látott klubsikereket ért el a Videotonnal.


Nem kell őket "műteni", hanem elzavarni kellene azokat a pályák közeléből, akik nem hajlandóak tanulni, hanem saját magukat tekintik szakmai etalonnak. Örülniük kellene, hogy végre van, akik idehozták a szakmát, lehet kitől tanulni, hogy a magyar foci végre jobb legyen, ők maguk is sikeresebbek lehetnének (külföldi szerződések), csodálkozom, hogy ebből nem sokuk kér.

2016. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy Storck folytatta Dárdai vonalát, de bizony elég sokat hozzátett. Nagyon jó edzői döntései voltak az EB-n is.
2016. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!