Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Konkrét esetet Magyarországról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrét esetet Magyarországról ismertek ahol magyar nő nem keresztény férfival jött össze? Mi lett a kapcsolat vége?

Figyelt kérdés
Arra gondolok h iszlám ffival való kapcsolat tényleg nem vezethet jóra? Nem érint engem,nem is ismerek ilyet,de ilyen esetet sem,csak érdekel.
2016. máj. 7. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
rabszolgasor lett a vége
2016. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Arab férfit szeret kb. egy éve. 18 éve él nálunk, teljesen átvette a szokásainkat. Imád, a tenyerén hordoz, nem tudok olyat kérni, amit nem tenne meg nekem.
2016. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy nem minden kereszteny dogmatikus addig nem minden iszlam hivo sem az.

Valaki teljesen komolyan veszi a vallasat, valaki viszont halad a korral es a felesleges dogmakat, tradiciokat, maradi elgondolasokat nem veszi komolyan mar.

Nem a hirekbol es a filmekbol kell szocializalodni am. Egy iszlam hivo is lehet jo ferj.

2016. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

A kolléganőm férje muszlim. 2 gyerekük van és nagyon boldogok...

A férfi vallásos, gyakorolja is, de nem mániákus. Az iszlámnak is több irányzata van, érdemes lenne tudni hogy a kérdésben forgó férfi melyikhez tartozik. Vannak szigorúbb és enyhébb változatok is. A kolléganőm férje teljesen normális.

2016. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A lány akibe szerelmes vagyok konkrétan egy muszlim férfival van kapcsolatban. Egy jó darabig azt hittem, hogy szingli a lány, és ahogy egyre jobban megismertem nagyon belé zúgtam , majd amikor bepróbálkoztam nála kiderült,hogy már van valakije, hideg zuhanyként ért, így végül maradtunk csak haverok. Azóta már ismerem ezt az arab csávót, egyébként egy rendes ember, nagyon jól megvannak együtt, ami nekem nyilván nem jó hír, de ez van. Persze tartok is tőle egy kicsit, mert mégiscsak egy egész más kultúrából származik, meg féltem is a lányt, de nem szólok bele, ez az ő dolga, a lényeg h boldog legyen, én max annyit tehetek, h várok rá, hátha szakít, vagy keresek valaki mást.
2016. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Egy konkrét eset jut eszembe. Ismerős nőnek muszlim vallású a férje és az egész családja. Viszont mindegyikőjük modern és egyáltalán nem azok a muszlimok, akiket a hírekben és a neten látni (vagyis, aminek beállítják őket)
2016. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Egyik barátnőmnek perzsa férje van, aki ide jött tanulni az orvosira. Még nem végzett a srác, de valószínű, Angliába költöznek majd.

Jól megvannak, aranyosak, a srác is az. :)Amúgy a srác muszlim, de nem gyakorolja a vallását.

2016. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
a magyar egy nemzetiség, a keresztény meg egy vallás. Magyar nő lehet iszlám vallású pl.
2016. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

*muszlim férfi. Olyan nincs hogy "iszlám férfi".


Az en parom muszlim, gyakorolja a vallasat, tartja a ramazant, de egyebkent minden teljesen normalis kozott.

Azt meg amit a media nyom felenk "iszlam" cimen, az meg kb. annyira hiteles mint amit a hitgyülisek terjesztenek keresztenyseg cimen.

2016. máj. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Az én párom is gyakorolja a vallást, megszoktam már, hogy milyen időközönként imádkozik. Nem eszik sertés húst, de kb ezzel ki is merült a vallás. Imádom, szeretem, végtelenül türelmes, igazi szeretetbomba.
2016. máj. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!