Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » És akkor most kezdődik ugyanaz...

És akkor most kezdődik ugyanaz a Fradinál, mint tavaly meg azelőtt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy megint megnyerik szépen a bajnokságot meg a kupát, a szezon végére mindenki elhiszi, hogy ez egy mennyire ütőképes csapat, és most meg fogják mutatni tényleg Európának is, aztán júliusban jön megint egy totál ismeretlen balkáni klub, amelyik legyőzi őket, a magyarázat meg szokás szerint az lesz, hogy még a felkészülés közepén tartanak, nem tudták pótolni az eligazolt játékosokat, az újak nem épültek még be, stb...
2016. júl. 21. 04:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A focit 22-en játsszák, de egy 24 csapatos EB nyolcaddöntő miatt még nem tanultak meg focizni a magyarok (Détári óta nem tudnak focizni).
2016. júl. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, erre utalt Lovrencsics Gergő is (azt mondta: az a baj, hogy "megint nem tudtunk kilépni az árnyékból").


Szerintem amit most a Fradinál láttunk az egyértelműen vezetés hiba (esetleg vezetőedzői hiba). A vezetőedző nem feltétlenül tehet arról, hogy kiket igazolnak a csapatba, de a vezetés annál inkább. Jelenleg pályán volt két német és egy osztrák labdarúgó, aki felesleges, a Fradi velük 8-9 emberrel játszik, úgy gondolom ezt láthattuk...


Nagy dolgokat nem lehetne elvárni a Fraditól, de az albán csapat megverését még igen. Viszont ehhez el kellene küldeni legalább az idehozott német labdarúgókat, én így gondolom.

2016. júl. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.: Hazánkban nem az a legnagyobb baj sehol, ahol gond van, hogy nem vagyunk ott legalább a világ középmezőnyében az adott területen, hanem szerintem az a gond, hogy a meglévő erőforrásainkból sem hozzuk ki a közepes, vagy jó teljesítményt... Ez szomorú.


Viszont az EB-n éppen hogy 120%-ban túlteljesítettünk, talán ez is volt a "baj", mert ha nem fáradunk ki teljesen és nem csoportelsők, hanem csoport másodikak leszünk, a maga alatt lévő Angliát mi is megverhettük volna egy pihentebb csapattal, kevesebb sérüléssel. Én így gondolom. Ugyanakkor reálisan még ebben az esetben is következhetett volna egy nagy vereség a teoretikus angol-magyar után (a kis csapatok általában kifáradnak, mind fizikailag, mind mentálisan).


Az EB szereplésünkre szerintem büszkék lehetünk, annak nincs semmi köze a Fradihoz, a Fradi teljesítménye most részben Thomas Doll-ék sara álláspontom szerint!

2016. júl. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A Fradinak szerintem sajnos igen. Szomorú.


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__labdajatekok__79..

2016. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!