Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért veszem aszt komolyan,...

Virág Edvárd kérdése:

Miért veszem aszt komolyan, amit mondanak nekem? ( focival kapcsolatos)

Figyelt kérdés
Szeretek focizni..de nem az itt a lényeg, hanem az, hogy egy éve más suliba járok ahol játszottam nagyon sokszor focit de mindig amikor játszodtam nem passzolták nálam a labdát, nem biztak bennem, ha egy párszor nem jött össze valami csel, akkor leszidtak, és mindig mondták nekem hogy én nem vagyok képes megtanulni eszt a játékot, hogy soha sem leszek jó, aszt mondták hogy nincs tehetségem ehez a játékhoz, és sosem lehetek olyan mint ök...én párszor aszt mondtam "nem érdekel amit mondanak és én tobbet nem játszok velűk", de ez nem sikerűlt sosem, mert nagyon szeretem a focit...és most is imádom eszt a játékot, akármennyit gyakorlok mindig az van a fejemben amit mondtak és nem tudok tovább fejlödni, nem tudok megszabadulni véglegesen ettöl a gondolattol...van amikor feldolgozom eszt és elfelejtem aszt amit mondtak (ugymondva nem ismerem el aszt amit ök mondtak), de ez kevés idöt tart. Én egy fotbalista akarok lenni, de mindig ez van a fejemben, amit a suliban mondtak nekem. Az az álmom, hogy a világ legjobb középhátvédje legyek, de akármennyit gyakorlok ezek a negativ gondolatok járnak a fejemben, már kezdem utálni azokat akik tudnak és én nem..ez tudod milyen rossz érzés? :( És ha valamilyen jó trűkkoket is, ha látom, megakarom tanulni, nem tudom mert ez a negativum jár a fejemben...:( és önbizalmam sincs amikor játszok, mert ezek a gondolatok járnak a fejemben, a kicsik ellen meg merek, azok ellen van önbizalmam játszani, hijába ott vannak azok akik leszidtak, szarnak vesznek. Mér próbáltam meditálni is de nem megy. És csak kicsik ellen merek játszani, akárki legyen aki nagy azok ellen nem merek.

2016. júl. 24. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Elárulok valamit... en nem tudok cselezni es anno 10 éve azt mondta az edzőm aki cselezni tud az elől játszik... aki nem azokból lesz a védő... most alap ember vagyok , a bajnokság egyik legjobjavédőként tudok egy két cselt amivel elvagyok es. Ha megtalálod a posztodat hidd el mégjobban fogod szeretni...
2016. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Am a végét most olvastam el mert baszo..tt hosszú... kh ként meg annyitt tudok tanácsolni hogy azon a poszton higgadtnak magabiztosnak gyorsnak kell lenni és gyorsan kell gondolkodni... ha utolsó emberként elvesztel egy labdát akkor persze hogy lecsesznek...
2016. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!