Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fociban milyen poszton játszot...

Fociban milyen poszton játszotok? És amikor elhatároztátok h focizni foktok akkor is ezt a posztot szerettétek volna?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 03:20
 1/10 anonim ***** válasza:
balszárny és alap mivel bal oldalról rúgok jobb lábbal pontosan és erősen.
2010. ápr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vizes fiú vagyok. és ez felelősségteljes munka mivel én adok inni az összes játékosnak. igazából türcsis fiú akartam lenni, de ahhoz több éves tapasztalat kell. mind1 talán jövőre.:(
2010. ápr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

velem etéren mindig kicsesztek.

suliban folyton beraktak hátvédnek aztán az edzők folyton lebasztak h hogy hagyhattam h ilyen lazán elvigye stb. amikor tudják hogy csatár vagyok (de támadó kp is megy).


amikor elkerültem egy nagyobb csapathoz gondoltam kitartó leszek. volt egy meccsem balszélen(jobb lábas vagyok) lőttem 1 gólt:D aztán beraktak védekezőkpra, de folyton előrementem aztán kb a 4. bajnokin beraktak csatárnak, 2 gól meg 1 gólpassz:D aztán nem ment olyan jól minden mert épphogy nem buktam meg a suliban, plusz eltört a lábam és már olyan 8 hónapja nem focizok, csak a suliban ahol végre nem védő vagyok:PP

2010. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Védekező középpályás vagyok egy NB1-es ificsapatban. Amikor elkezdtem 8-9 évesen akkor csatár voltam, jól is ment de későbbre kialakult, hogy az erősségeim a nagy teherbírás és az agresszív védekezés.

Mondjuk hiányzik a góllövés, annál nincsen jobb érzés, így szezononként 3-4 gól jön csak össze, maximum. Most kettőnél tartok.

Eddig 2 meccsen kaptam lehetőséget a ligacsapatban, az egyiken bal védőt játszottam a 85. perctől és kaptunk rólam egy gólt... A második meccsen belső középpályán játszottam fél órát és elég jól ment.

A gimnázium csapatában csatárt játszok, mivel nem sokan tudnak gólt lőni a csapatban.

üdv 19/F

2010. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Támadóközéppályás/csatár vagyok, és 8 éves koromba határoztam el, hogy ezen a poszton kell játszanom, hiszen mindenki dícsérte a helyzetkihasználásom, a robbanékonyságom, és azt, hogy nagyon jól látok a pályán.
2010. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én jobb szélső vagyok azért mert gyors vagyok és jól tudok beadni, pedig kiskoromban mindig hátvéd voltam és csatár szerettem volna lenni :)
2010. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
én nb2-ben játszom bal védő poszton de bevethető vagyok bal középp. is pedig mikor kezdtem irányitó voltam :)
2010. ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
en 2004-tol jatszok ugy h amikor szabadidom van akkor csak focizok.altalaban kozeppalyas voltam sot mindig.csapatkapitany jellegu vagyok es ugy erzem ebben vagy kozeppalyas vagy kapus kell lenni.sokat futtam.talan a legtobbet a csapatbol meccseken s ez megterhelo volt s mikor kellett tamadni nm volt eleg allokepessegem.ezert az utobbi fel-egy evben arra jutottam h csatar leszek.es csak neha futok vissza h tamadaskor tudjak 100%-ot nyujtani.egyebkent azert voltam kozeppalyas mert nm birtam nezni h hatul nm tudnak szerelni es ugy erztem kotelessegem ezt megtenni
2010. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én kapus vagyok, be is válogattak a suli csapatába. Már a negyeddöntőben vagyunk diákolimpián :D
2010. ápr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én bal futót játszok:)
2010. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!