Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerinted is vissza kellene...

Szerinted is vissza kellene vonulnia Király Gábornak a válogatottságtól?

Figyelt kérdés
Szerintem igen, már öreg nagyon, neki a pályafutásának a csúcspontja az Eb volt. Mára azonban hihetetlenül lassú és körülményes, a Fradi ellen két hete is hihetetleneket hibázott. Az Eb-n is óriásit hibázott az izlandi tizenegyes előtt és Nani góljánál is. Arra a lövésre simán leért volna egy jó kapus. Szerintem sokkal jobb lenne ha Dibusz/Gulácsi/Bogdán/Megyeri védené a válogatott kapuját. Szerintem lejárt Király Gabi ideje a válogatottnál.
2016. júl. 31. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:

A belgák ellen ha nem ő véd, akkor konkrétan 8-0-ra nyernek minimum. Azon a meccsen volt az egész Eb-n a legtöbb kapura lövés. Ott a belgáknak nagyon kijött a lépés sajnos, pedig egyébként nem játszottak jól a tornán.


De egyébként se védett rosszul szerintem, leszámítva az izlandi tizenegyes előtt szituációt. Az így egy komoly hiba négy meccsen. Láttad te például miket művelt Hart az angoloknál? Miközben vagy 70-szer annyit ér nagyjából.

2016. aug. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!