Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » #Sziasztok szerintetek melyik...

Pc_gamer kérdése:

#Sziasztok szerintetek melyik lenne jobb választás? Bővebben lent! 👇

Figyelt kérdés

Nike hypervenom phelon ii neymar: [link]



Nike mercurial victory v fg: [link]


2016. aug. 3. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyen cipőkben menőzni,hanem pályán kell megmutatni mit tudsz. Elég fekete cipő is,ne légy himringyó.
2016. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:én eggyátalán nem menőzni akarok! de ha már 9-éve focizok ne egy csöves szarba játszak főleg hogy augusztus 13.adikán szezon kezdés! ;)



2.válaszoló:hát basszus azok közt már döntöttem :D és a 6 foci cipő közül választottam 3-mat és most csak feltettem egy kérdést hogy melyik lenne jobb választás mert nem akarok 1-darab foci cipőbe csöveskedni egy hónapon keresztül minden héten! hanem így minden héten egy hónapon keresztül elég lesz 4 foci cipő!

és esküszöm csak feltettem egy kérdést! ez fáj neked? vagy esetleg ha nem tetszik a kérdés akkor ne fűzz hozzá választ ennyire egyszerű!! :D

2016. aug. 5. 01:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyire mellre szívni, csak viccesnek találtam, hogy ennyi cipős kérdésed van.

A végét nem értem, komolyan ennyi cipőt használsz???

2016. aug. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Képzeld el, azt a csöves sz.rt szegény vietnámi, indiai, burmai gyerekek rakják össze,amiért a cipő árának a töredékét kapják.. Szerintem te csak egy elkényesztetett faxxopó vagy.
2016. aug. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!