Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Valaki fogadott már a spa...

Valaki fogadott már a spa agency nevű csoport tippjére sportfogadáson? Facebookon találhatók.100 eurot kérnek a tippért, elvileg lezsírozott meccsek. Becsület bajnokai kíméljenek.

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Hajrá! Ajmo ! Go ! Abfahrt !
2016. aug. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én még nem fogadtam náluk, de ugy hallottam hogy nem érdemes befizetni hozzájuk, engem a BETcomando.com érdekel, elég komolynak tűnik, mobil applikációjuk is van, prágai székhelyű oldal. Drága a belépés de ha igaz az ami az oldalukon fel van tüntetve statisztika akkor megéri. Jelenleg azon vagyok hogy kiderítsem mennyire valós :)
2016. aug. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hello....éppp ma utaltuk el a pénzt neki de még nemkaptunk választ azota!! Még reménykedünk...
2016. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Az egěsz egy ât verěs!senki ne utaljon!kuld tippet de nem bunda!hazug ember aki csak a penzre utazik!kamu kamu kamu!
2016. aug. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon csoportozni akartok, akkor MilanTalksMoney. Tudom őket ajánlani. Korrekt, jó képességű tippadók, nagyszerű tippek, igaz az uborkaszezonban voltak melléfogások. Szerencse, hogy én elvből nem fogadok nyáron :D
2016. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne! Főleg, hogy a fenti válaszolónak azóta megjötte-e a tipp és a másik válaszadótól, hogy honnan a tapasztalat, hogy kamu?
2016. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kamu az egész....elküldöd neki a száz eurot és küld tipppet de aztis ugykellett kieröszakolni belöle....de az a tipp amit adott, nem vol jo! Kilett neki fizetve...ráadásul a fogadott pénz is elment!
2016. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Még senkinek sem jött be?
2016. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kamu, itt van a leleplező videó:

első:

[link]

második:

https://www.youtube.com/watch?v=dcmdSRf-D7A

2016. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!