Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért mondják hogy a kézi/vizi...

Miért mondják hogy a kézi/vizi labdások kemények?

Figyelt kérdés
Csomószor hallottam hogy mi erősek, meg kemények. Ez igaz ? Mitől azok ? Akár egy küzdősportolót is megvernének ?

2016. aug. 17. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Lattal te mar kezilabdast? Vizi labdas az meg kb normalisan nez ki de nem verne meg
2016. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindkettő esetében az átlagmagasság 190 cm fölött van. Ha jól tudom a riói olimpiai vízilabdacsapatunk átlagosan 196 cm. Nézz rájuk és látod, hogy a súlyuk sem 50 kg.

Ezután nézz meg egy meccset, hogy hogyan "birkóznak" egymással és ezt hogyan bírják szusdzal. Ezután rájönnél, hogy igen, elég "kemények".

2016. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert milyen egy kézilabdás ? nem láttam még.
2016. aug. 17. 21:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, egy 50-60kg-os boxolót lehet megvernének, de a súlycsoportjukat közelítő küzdősportolót nyilván nem :D. Nem az a sportjuk, hiányzik a technikai tudás. Amúgy miért is vernének meg, tök h*lye kérdés... ha levernének egy MMA-st, vagy egy boxolót, akkor alapból annak mentek volna el, nem?
2016. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, szóval max a méretükkel tudnának egy küzdősportolót sakkban tartani.
2016. aug. 18. 13:51
 6/10 anonim ***** válasza:
A kosarasok minimum 1 fejjel nagyobbak náluk...
2016. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Állj be egy meccsre kézizni. Mondjuk beállósnak. Az első tíz percben lenyeletik veled a mezt, és feltörlik veled a pályát.

Vagy szerezz egy vízalatti kamerát, aztán nézd meg, mi történik ott egy meccsen, ami a nézőtérről nem látszik.

2016. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennek a mérethez nem sok köze van. 40 éve még a pöttöm, kis aranyos csajok kéziztek, de azok is ugyanolyan keményen, mint a mai 190 centis behemótok.
2016. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
77%
LOL azt megnézném hogy vernének meg egy küzdősportolót :DDDDD Attól hogy nagyobbak esélyük sem lenne, de egyátalán miért verekednének? :D
2016. aug. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én kézilabdás vagyok! "Soha ne kezdj ki a kézilabdás lányokkal mert akármit vágnak hozzád biztosan eltalálnak vele"

Úgyhogy!!!

2016. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!