Mit jelent az hogy NB I vagy NB II? Valaki elmagyarázná nekem?
Figyelt kérdés
És mondjuk hogy lehet elmenni játszani egyesületbe?? Jelentkezni kell?(röplabdázom mellesleg.)2010. ápr. 20. 16:23
1/1 anonim 



válasza:




válasza:nemzeti bajnokság első osztály, másodosztály
Kapcsolódó kérdések:
Elmagyarázná nekem valaki?
Elmagyarázná nekem valaki , hogy Cristiano Ronaldo-t miért szokták úgy rövidíteni , hogy CR9???
Harcművészek! Elmagyarázná nekem valaki hogy mik a "wushu" jellemzői?
Hallottam már róla dolgokat de röviden és lényegre törően nem tudnám elmondani, ezért kérdezem.
Ez miért volt? Valaki elmagyarázná?
Néztem az nba nagydöntő 2. meccsét, és a meccs vége fele a boston edzője, Doc Rivers, berohant a pályára, és úgy kért időt. Mondta a kommentátor, hogy nagyon okos döntés, mert a lakers jött volna, de ezt nem értem.
Nem értem elmagyarázná valaki?
Amikor sárgát ad a bíró a fociban mit csinál a sárga lappal a focista? Hová teszi őket? S amikor lesen van akkor mit les a labdát? Minek a szöglet?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




