Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit jelent az hogy NB I vagy...

Mit jelent az hogy NB I vagy NB II? Valaki elmagyarázná nekem?

Figyelt kérdés
És mondjuk hogy lehet elmenni játszani egyesületbe?? Jelentkezni kell?(röplabdázom mellesleg.)
2010. ápr. 20. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
nemzeti bajnokság első osztály, másodosztály
2010. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Elmagyarázná nekem valaki?

Elmagyarázná nekem valaki , hogy Cristiano Ronaldo-t miért szokták úgy rövidíteni , hogy CR9???

Harcművészek! Elmagyarázná nekem valaki hogy mik a "wushu" jellemzői?

Hallottam már róla dolgokat de röviden és lényegre törően nem tudnám elmondani, ezért kérdezem.

Ez miért volt? Valaki elmagyarázná?

Néztem az nba nagydöntő 2. meccsét, és a meccs vége fele a boston edzője, Doc Rivers, berohant a pályára, és úgy kért időt. Mondta a kommentátor, hogy nagyon okos döntés, mert a lakers jött volna, de ezt nem értem.

Nem értem elmagyarázná valaki?

Amikor sárgát ad a bíró a fociban mit csinál a sárga lappal a focista? Hová teszi őket? S amikor lesen van akkor mit les a labdát? Minek a szöglet?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!