Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok arról az emberrő...

Mit gondoltok arról az emberről, focistáról, aki ha kikap a csapat, akkor odarohan a nőjéhez a lelátóhoz sírni?

Figyelt kérdés

Egy blogon találtam, itt vannak a képek. Azt hiszem ez az EB-n készült és kiestek a csoportból is azért sírhatott.

Oké, hogy megcsókolja:

[link]


De ezt már nem kellett volna:


[link]


Meg ez

[link]


Számomra elég fura egy ember lehet ez.



2016. aug. 27. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Szenvedélyes sportoló, valószínűleg évek óta készült az EB-re és sokat jelentett neki hogy képviselheti a hazáját. Sírni kelletvolna-nemkelletvolna, ez nem az ember dönti el.
2016. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

a blogba ahol találtam ilyenek vannak írva róla:


Szerencsétlen, odamegy sírni a nézőtérre a nőjéhez, és véletlenül sem zavarja, hogy a szurkolók ezt látják és még képeket is csinálnak róla. Mindjárt elmondom erről a véleményem.


Na jó ez már sok, odaborul a nő ölébe sírni. Mire jó ez? Így csak szánalmassá válik. Vagy azt akarja, hogy sajnálják, vagy mi a ? Én biztos nem csinálnám, de legalább felvállalja magát, ennyi a jó benne, más nem.


Véleményem erről az, hogy szerintem nem kellene ezt csinálnia, mert így csak sebezhetővé válik nyilvánosan is és többen belerúghatnak, bánthatják. Ez csak az én véleményem, én tőlem ez messze áll, hogy nyilvánosan ezt csináljam. Nem tudom, hogy a nő ehhez mit szólt, de ha valóban szereti, akkor emiatt nem fogja elhagyni és kinevetni se.

Itt a bizonyíték, hogy az ember milyen egy sebezhető lény, mert rendben van, hogy nem mindenki vállalja ezt fel, de otthon a szobájában bizonyára mindenki elsírja magát, kiadja a gőzt. Aztán persze le lehet tagadni, de az már nem hiteles

Hát ő legalább felvállalja magát, lehetne ezt is mondani, de ez nem mindig jó. Nem lenne jó, ha megint bántanák, mint az a brazil nő, Ana Lucia.

2016. aug. 27. 22:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a blog írója szánalmas inkább.Számtalan foci-,vagy bármilyen más meccs után láthatsz a kiesés miatt síró játékosokat.Az meg miért olyan furcsa,hogy a párjának "sírja el a bánatát"?Kinek kellene,a partjelzőnek?
2016. aug. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy a blog íróját inkább csak az első 1-2 sora után illetném negatív jelzővel,mert azért utána sokkal normálisabb "hangvételben" ír.
2016. aug. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az oké hogy sír, sírjon csak, de nem értem, hogy a nőjével miért nyilvánosan csinálta, azt lehetett volna privátban is, hát én ezt gondolom erről.
2016. aug. 28. 09:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaroslav Plasil utolsó válogatott meccsén, ahol kikaptak 2:0-ra a törököktől, s ezáltal minden esélyük elszállt a továbbjutást illetően elsírta magát. Igen, ahhoz az emberhez ment oda sírni, aki szereti őt. Nincs ebben semmi furcsa, eltört nála a mécses. Lehet nálad is eltörne. Egyébként pont nem fogja érdekelni, hogy mit írnak róla, főleg ilyen noname blogokon, hisz profi sportoló. És, aki profi az az ilyen helyzetekben kizárja a közvéleményt.
2016. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jólvan értem én, és gondolom a blogíró célja nem az volt, hogy megbántja őt, főleg, hogy magyarul volt írva a blog, csak véleményt nyilvánitott azt meg szabad. Egyébként abban igaza van, hogy jó hogy felvállalja magát
2016. aug. 28. 12:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Ember te beteg vagy, milyen blogról beszélsz egyáltalán? Szállj már le Rosicky-ről... -.-"
2016. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ird csak be a képkeresőbe hogy Rosicky és meglátod hogy a képeken nem ő van. Ő nem Rosicky. És mi az hogy szálljak le Rosickyről, mikor rá sem vagyok szállva? Nem tudom hogy jön ő ide.
2016. szept. 2. 07:47
 10/10 aikiboxer ***** válasza:
Boxolót is láttunk már sírni vereség után. Nincs ebben semmi.
2016. szept. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!