Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Amerikai Foci nekem?

Amerikai Foci nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 170 cm és 46 kg(!!!) vagyok. Az lenne a kérdésem hogy mennyire lennék alkalmas játékosnak? Nagyon szeretem az amerikai focit, ismerem az alap és a főbb szabályokat, a posztokat és az ahhoz tartozó átlagos testtömegindexet. Na már most CB-nek, RB-nek, WR-nek, talán TE-nek még jó lehetnék esetleg, de nem vagyok benne biztos hogy én a 46 kilómmal és a vékony testalkatommal képes lennék valamelyik posztra. De viszont ennek ellenére is nagyon szeretnék valamelyik poszton játszani. A másik félelmem az hogy 21 éges vagyok és ebben a korosztályban szinte ledarálnak :D Szerintetek tudnék valamelyik poszton játszani? K/PK kilőve xD

2016. szept. 3. 02:17
 1/3 ede1219 ***** válasza:
Ezekkel a paraméterekkel sehova nem lennél jó, minimum 20 kg. izmot kellene magadra pakolni, hogy egyáltalán szóba álljanak veled.
2016. szept. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Játszani tudnál, csak összetörnek sajnos. Gondolom 46 kilóval nem vagy vmi zömök :D Tight endet felejtsd el, hát falember végülis, az meg 90+. Running back? Nem, de az amerikai focinak nem csak támadó csapata van. :) Amúgy kb minden csapatnál rookiéként kezdesz, majd ott elválik mennyire bírod és gatyába ráznak.
2016. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bár régi kérdés de másnak lehet még hasznos lehet:

Wide receiver szerintem simán lehet valaki ilyen paraméterekkel, ha el tudod kapni a labdát messziről.

2018. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!