Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ez a 11 mennyire lenne ütős a...

Ez a 11 mennyire lenne ütős a való életben? A BL-t meg tudnák nyerni?

Figyelt kérdés

Fifában az Atletico Madriddal vagyok:

Oblak - F.Luis, Godin, Miranda, Juanfran - Medel, Matuidi, Saul - Vardy, Musa ( a 2 szélen széthúzva) - Ibrahimovics (középen fent)


cserék: Moya, Luis Hernandez, Danny Simpson, Felipe Melo, Pirlo, Sansone, Icardi



2016. szept. 12. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Anno 2004-ben a Porto is megnyerte a BL-t úgy, hogy a Monacoval döntőzött. Esélye biztos lenne, de nem ez lenne a favorit csapat. Én Medel-t középre raknám, Matuidi lenne a balközép, Saul pedig a jobb. A támadósor viszont szerintem nem jó, mert 3 olyan játékos alkotja, akik leginkább középcsatárként érzik jól magukat. Inkább két klasszikus szélsőt raknék be. A cserepad meg nem annyira ütős. Egy negyeddöntőig jó lenne a csapat, persze sorolástól függően.
2016. szept. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kit kellene szélső támadónak szerinted?

én azért ezt a 2-t igazoltam, mert nagyon gyorsak, mondjuk egy Ronaldo és Bale jobbak lennének az tény, de egy az hogy rivális csapatban vannak másik meg hogy drágák :D

2016. szept. 13. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Eddigi tapasztalataim során FIFA-ba kb. teljesen mindegy, hogy ki milyen poszton játszik. De klasszikus szélsőként én Walcott, Coman, Salah, Costa, Lennon, Perisic stb. választanék.
2016. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lio77 ***** válasza:
Én jobb szélsőként talán Salah-t és Cuadrado-t szeretem a legjobban,bal oldalra pedig Gervinho a favorit.De ahogy az előző is írta,fifában sokszor nem számít hogy egy átlagos játékosod van,vagy egy hiperszuper.
2016. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkább 4-2-3-1-be szeretek játszani, egyik csatárt eladnám, másikat megtartanám cserének. Matuidi mellett egy Verrattit, Gündögan el tudnék képzelni, Saúl jobb oldalt, egy Dele Alli középen, Ferreira Carrasco bal oldalt. Csatár pedig maradhat Ibra.
2016. szept. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!