Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem szeretnek az edzőtársaim....

Nem szeretnek az edzőtársaim. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Focizok, már lassan egy éve, de nem ott,ahol most vagyok. A legtöbben idősebbek nálam,de van nehany velem egyidős is. Észrevettem, hogy mindig én vagyok az,akinek nincs párja ha párna kell állni. Még a "legjobb barátnőm" sem velem áll párna soha, és edzés után meg se vár, csak megy néhány edzőtársunkkal csatangolni. Pedig biztos észrevette már, hogy egyedül én nem illeszkedtem be a társaságba, de komolyan. Még a legújabbak és a legnyomibb lány is tud beszélgetni valakivel edzés előtt/közben, vagy ha futunk tud vele együtt futni. Én meg mindig egyedül futok. Nem utálnak, vagy ilyesmi,csak egyszerűen mikor próbálok beszélgetni, vagy beilleszkedni, sosem figyelnek rám. Ez az egyetlen társaság,ahol teljes mértékben különcnek érzem magam. Az osztályban,vagy baráti társaságban soha nem volt egyszer sem ilyen, csak itt, ezért nem is járok tul surun edzésre. Abbahagyni nem szeretném, de félek, hogy megint a hátam mögött sugdolózna három lány. Nem szeretném abbahagyni, átmenni máshova meg nem nagyon mernék egyedül. Mit tehetnék?:/

2016. szept. 15. 17:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem,hogy 13/L😐
2016. szept. 15. 17:03
 2/2 anonim válasza:
Lehet hogy izzadós vagy? Nekem pl ez a bajom. Kb 5 perc intenzív játek utan átmegyek csigaba es ez ellen kb semmit nem tehetek még az ilyen istennyila izzadtságelszívó mezek sem válnak be. Mondjuk engem nem közösítenek ki ezért de megjegyzéseket kapom ezerrel de nem szoktak érdekelni, aki nem viseli az izzadtságot az ne sportoljon.
2016. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!