Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Segítene valaki?

Segítene valaki?

Figyelt kérdés

A TOTO (normál)szelvényt csak ugy lehet kitolteni h a meccsek melletti mind 2 oszlopban ugyanarra az eredményre tippelek vagy lehet ugyis h a 2 oszlop mondjuk kicsit eltér egymástol?

PL: BVB-RMCF mecsnél arra gondoltam h első oszlopban arra tippelek h H a másikban meg h V. Csak azért kérdezem mert egy alkalommal kértem gépi sorsolást és ott sem egyezett tipp minden mecsnél. Aki jártas benne az kérem segítsen.



2016. szept. 26. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A 2 oszlop független 1mástól! Nyugodtan megrakhatod!Mj: (fix 1 be)
2016. szept. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nem értem h máskor is csináltam már ilyet h máshogy tippeltem az oszlopokban és kb az osszes tippem bejott de mégsem látta ugy a rendszer h nyertem volna.
2016. szept. 26. 23:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Még egyszer! A 2 oszlop független! A találatokat ne add össze! Akkor játssz kombináltat, ha ennyire jó vagy? Csupán az a kérdés hány kétesélyesből találtad el...
2016. szept. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!