Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tomas Rosicky a reklámember?

Tomas Rosicky a reklámember?

Figyelt kérdés

Egy percet sem játszik semmikor sem, 10 éve vergődik csak, és kamu sérülései vannak. Egy hónapból lesz nyolc hónap, illetve egyszer másfél év.

A cseheknél csak egy reklámember, azt hiszem most ment a szpártá prágába, játszott húsz percet és ez az isten barma meg is ünnepeltette magát, az emberek tonna számra veszik a Rosicky mezt, aztán bekamuzzák, hogy játszani fog, hogy megvegyék a jegyeket, aztán az utolsó pillanatban lefújják, még a padra se ül le, de képek azok készülnek róla ahogy a lelátón ül, még arról, hogy a szülei és a felesége ott ülnek a szurkolók között, de Rosicky annyira el van magától szállva, hogy neki direkt külön kellett tőlük ülni. Ennek is csak a pénz kell és ez a rajongóknak rossz hogy becsapja őket. Eljátssza a nagy sérültet aztán felveszi a pénzt a nagy henyélésért és csoda hogy az Arsenal nem dobta ki csak tíz év után. A szpártá prágában is ezt csinálja, 36 évesen van képe ezt csinálna, hogy nem sül le a bőr a képéről. A felesége is csak a pénzért ment hozzá, mert úgy mint férfi és mint ember nem sokat érhet, ha ilyeneket csinál. Nagyon ellenszenves.

Egy válogatott meccsen megjátszotta a nagy hasmenést mert nem volt tovább kedve játszani, ezért leszaladt tettetve hogy rátört a hasmenés. Láttam azt a meccset, nem most volt, de nem olyan régen 2-3 éve.

és úgy tudom hogy a válogatottságot se mondta le, de már nem hívják be amin nem is csodálkozom. Az EB-re úgy vitték ki, hogy a szezonban játszott kemény 20 percet. Mit tud ez az ember, hogy ilyen tulajdonságok mellett is ennyien szeretik? Ja mert megjátssza magát biztos. Bocsi de nekem ez a véleményem, érdekelne a tietek is. Tényleg csak egy reklámember Csehországban?



#Prága #Csehország #cseh #Arsenal #Tomáš Rosický #reklámember #szpártá prágá
2016. szept. 29. 16:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


mégis mi ez a kép, egy kicsi érdeklődést sem mutat a mez iránt, undor ül ki az arcán... de bezzeg ha a mez helyett egy halom pénzt fogna, mindjárt jobb kedve lenne

2016. szept. 29. 16:07
 2/12 A kérdező kommentje:

[link]


most már tudom miért szeretik, megjátssza a szerény fiút

2016. szept. 29. 16:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Ember akadj már le Rosicky-ről. Már máskor is voltak ilyen kérdések, feltehetően ugyanaz a személy vagy...10 év alatt játszott 250 meccset az Arsenalban, ebből csupán csak a tavalyi szezon volt, amiben teljesen használhatatlan volt. Tehát átlagba 27,7 meccset nyomott, ami azért nem kevés. Persze hozzá kell tenni, hogy azért van szórás. De mégis mit csináljon neki, ha ilyen sérülékeny? Egy profi futballista életében nem olyan egyszerű szögre akasztani a cipőt. Ez a mindene. Mellesleg 105-ször pályára lépett a válogatottban is, irtó nagy tapasztalata van és azért nem rossz játékos. Sőt, a XXI. században Pavel Nedved mellett a legjobb cseh mezőnyjátékos szerintem. A Sparta Praha szurkolók meg nem Rosicky miatt járnak meccsre azt elhiheted. Persze biztos örülnek, ha látják őt is. Valamint kétlem, hogy a pénzért csinálná. Az Arsenalba biztos többet kapott, mint Prágában. Ja és hidd el, hogy a felesége jobban ismeri őt, mint te otthonról a fotelből...
2016. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

de mégsem játszik egy percet se minek ment akkor Prágába? Azért mert egy reklámember, csak ezért.

Azok kamu sérülések és mindig beharangozták hogy vissza fog térni és mindig csúszott, mi ez ha nem kamu?

Ha meg nem volt épp sérült akkor se volt a kezdőcsapat közeláben sem csak igérgettek neki ő meg elhitte és aláirta mindig a szerződéshosszabbitást. Vagyis nem hitte el, hanem tudta h máshol nem biztos h ezt tűrnék h ő csak henyél a semmiért

2016. szept. 29. 17:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Ő már kb. futóedzés közben is megtud sérülni, mert annyira üvegcsontozatú. Azért írja alá a szerződését, mert még próbálkozik, amihez Isten adta joga van. Egyébként hétvégén a Brno ellen játékra alkalmas lesz valószínűleg. Meg még több, mint 20 forduló van a cseheknél és várható is volt, hogy nem alapembernek szerződtették. És igen, reklámként is nagyon jó, amivel szintén nincs semmi baj. Nem tudom, hogy ez téged mit zavar.
2016. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mert szeretném látni játszani, régen a kedvencem volt, de mióta állandóan sérült, elpártoltam tőle, de most megint elkezdett érdekelni mióta aláírt a szpártá prágához, az EB-n is láttam belül igen is örültem, hogy ott van hiába írtam mást, csak ideges vagyok rá, ennyi. Nem gondoltam komolyan amiket ide írtam, tudom amúgy ő milyen, hát nem ilyen amit ott írtam, elnézést mindenkitől akit esetleg megsértettem.
2016. szept. 29. 19:48
 7/12 A kérdező kommentje:
honnan tudod h a hétvégén már bevethető lesz? sehol se írnak most róla, főleg nem ilyet. Most hétvégén is tökre beharangozták hogy játszani fog. És sehol semmi
2016. szept. 29. 19:50
 8/12 A kérdező kommentje:
tudnék róla mesélni ha érdekel
2016. szept. 29. 19:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Jezus , alljal már le. Beteg vagy , kezeltesd magad
2016. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
és honnantudod te azt?? Ismersz talán?
2016. szept. 29. 20:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!