Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Jaroslav Plasil, ismeri valaki?

Jaroslav Plasil, ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Milyen játékos? Milyen személyiség?

2016. okt. 4. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
nem ismert játékos,személyiségileg én sem tudok róla semmit, szerintem fiatalon a Monacoban talán több volt benne mint amit kihozott a pályafutásából, manapság pedig kiöregedett :P
2016. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
milyen volt a pályafutása? nem tudok róla sokat. Megnéztem, 34 éves, azért annyira még nem idős.
2016. okt. 4. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy szorgos középső középpályás. Jó spíler, de soha nem volt sztár vagy nemzetközi szinten kapós labdarúgó. Viszont, ahol megfordult ott eléggé megbecsülték. (Monaco, Osasuna, Catania, Bordeaux) Utóbbinál a kapitányi szalagot is ő viseli, szóval azért nem kis tekintélye van. Végül is 103-szoros cseh válogatottról beszélünk. Azt, hogy milyen ember azt nem tudom, mert nem ismerem. Csak annyit tudok mondani, hogy soha nem láttam semelyik sporttal foglalkozó médium címlapján, sem nyomtatott, sem pedig elektronikus formában. Úgy gondolom, hogy egy teljesen normális személy lehet.
2016. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Esetleg ha valaki tud valamit az irja le lécci
2016. okt. 4. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Rosicky után most bele buzultal bele? 😂😂😂 Ember , nyugodj le.
2016. okt. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem ismerem egyiket se
2016. okt. 6. 09:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!