Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy nyerhetnenk meg a focimec...

Hogy nyerhetnenk meg a focimeccset?

Figyelt kérdés
Na sziasztok . Jovo hetfon lesz a sulibajnoksag es az en osztalyom(10 D) a 11B ellen jatszik ami egy kicsit azert kemeny...en nagyon szeretek focizni es tudok is ...de az osztalybol csak meg 1-2 tud...a tobbi meg csak olyan vedo-kapus... velem az a baj hogy kicsit felenk vagyok es nem szeretek cselezni... de nagyon szeretnenk ezt a meccset megnyerni (ha megnyerjuk akkor tovabb jutunk,ha meg kikapunk akkor kiestunk) mit tudnank csinalni hogy nyerjunk ? valami jo taktikat ? en vagyok a csapatkapitany ,ezert meg ezen a heten valamit szeretnem hogy edzzunk :) bocsi hogy hulyen irtam le es ekezetek nelkul de kerlek segitsetek...valami taktikat vagy tanacsot...(amugy kicsi palyan jatszunk 5+1-el) elore is koszonom

#csapat #futball #osszjatek
2016. okt. 16. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Higgy a csapatban. A védő és a kapus is fontos, hiába mindig a csatárok a közkedveltek. Pontrúgásokat még lehet csiszolni egy kicsit szerintem, azokból kispályán könnyen ki lehet harcolni jó helyzeteket. Esetleg megbeszélhettek felállást, taktikát is.
2016. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!