Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudom, hogy sokfajta csavarás...

PDani0109 kérdése:

Tudom, hogy sokfajta csavarás van fociban. Valaki le tudná írni, hogy kell gyakorolni őket?

Figyelt kérdés

2016. okt. 16. 21:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Pl: A lábujj hegy végénél oldalt, hogy nagyot csavarodjon a labda ?
2016. okt. 18. 21:47
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt érezni kell, nem lehet elmagyarázni. Meg aztán, cipő függő is (természetesen ha nincs hozzá érzéked, akor mindegy milyen cipő van a lábadon). Én az Adidas-Puma-Nike teremcipőkben nem éreztem úgy a labdát, mint a Diadora modellekben.


Fogsz egy labdát, kapu elé állsz vele, és rugdosod, hogy ráérezz, mást nem tudsz tenni, ezt nem lehet kivűlről tanítani. Max annyit tudsz még, hogy Andrea Pirlo szabadrúgásait (és indításait) kikockázod, és figyeled a lábát. Ajánlom a későbbi Milan-os éveit, de legfőkébb a Juventus-os időket.

2016. okt. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!